Povezane vesti

Vučić sa Makronom: O "Rafalima", Kosovu, Banjskoj i ulasku Srbije u EU

Vučić sa Makronom: O "Rafalima", Kosovu, Banjskoj i ulasku Srbije u EU

NIN 09.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Parizu, na poslovnom Savetu Francuska - Srbija, da smo veoma blizu potpisa za ugovor o nabavci novih francuskih borbenih aviona Rafal. "Imam nove vesti - sa kompanijom "Daso" smo veoma blizu… »
Predsednik Srbije: Dobar i sadržajan razgovor sa Sebastijenom Lekornuom

Predsednik Srbije: Dobar i sadržajan razgovor sa Sebastijenom Lekornuom

Politika 09.04.2024
PARIZ – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Parizu sa ministrom odbrane Francuske, Sebastijenom Lekornuom i istakao da je to bio dobar i sadržajan razgovor. „Dobar i sadržajan razgovor sa ministrom Sebastijenom Lekornuom o… »
Šta je izjavio Vučić posle susreta s Makronom i koje su poruke nakon sastanka u Parizu

Šta je izjavio Vučić posle susreta s Makronom i koje su poruke nakon sastanka u Parizu

N1 Info 09.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je da je francuskom predsedniku Emanuelu Makronu na sinoćnjem sastanku u Parizu izrazio očekivanje da će Francuska pružiti podršku Srbiji u svim sferama, prvenstveno kada su u pitanju njen evropski put i… »
Nastavljamo snaženje Vojske Srbije i naše vojne industrije Vučić iz Pariza: Saradnja sa Francuskom od neprocenjivog…

Nastavljamo snaženje Vojske Srbije i naše vojne industrije Vučić iz Pariza: Saradnja sa Francuskom od neprocenjivog…

Kurir 09.04.2024
Predsednik Aleksandar Vučić sastao se sa ministrom odbrane Republike Francuske Sebastijenom Lekornuom. - Dobar i sadržajan razgovor sa ministrom Lekornuom o saradnji našeg Ministarstva odbrane i @armees_gouv, naših namenskih industrija, razmeni… »
Vučić o sastanku sa Makronom: Izrazio sam očekivanje da će Francuska podržati Srbiju

Vučić o sastanku sa Makronom: Izrazio sam očekivanje da će Francuska podržati Srbiju

Nedeljnik 09.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je da je francuskom predsedniku Emanuelu Makronu na večerašnjem sastanku u Parizu izrazio očekivanje da će Francuska pružiti podršku Srbiji u svim sferama, prvenstveno kada su u pitanju njen evropski put… »
Vučić o sastanku sa Makronom: Izrazio sam očekivanje da će Francuska podržati Srbiju

Vučić o sastanku sa Makronom: Izrazio sam očekivanje da će Francuska podržati Srbiju

Beta 09.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je da je francuskom predsedniku Emanuelu Makronu na večerašnjem sastanku u Parizu izrazio očekivanje da će Francuska pružiti podršku Srbiji u svim sferama, prvenstveno kada su u pitanju njen evropski put… »
"Francuska nam je oduvek bila najbliža u Evropi i na nju smo najviše računali" Obraćanje Vučića u Jelisejskoj palati…

"Francuska nam je oduvek bila najbliža u Evropi i na nju smo najviše računali" Obraćanje Vučića u Jelisejskoj palati…

Blic 09.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u ponedeljak uveče u Jelisejskoj palati sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom, na čiji poziv boravi u zvaničnoj poseti toj zemlji. Makron mu je priredio svečani doček. Dvojica predsednika obratila… »
Vučić nakon sastanka sa Makronom: "Očekujem da će Francuska pružiti podršku Srbiji kada su u pitanju naš evropski put i…

Vučić nakon sastanka sa Makronom: "Očekujem da će Francuska pružiti podršku Srbiji kada su u pitanju naš evropski put i…

Blic 08.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je svečanoj večeri koju je u njegovu čast priredio predsednik Republike Francuske Emanuel Makron, nakon čega su dva predsednika održala važan sastanak. - Ponosan sam što sam večeras u… »
Vučić sa predsednikom Senata Francuske o unapređenju odnosa, evrointegracijama, globalnim pitanjima

Vučić sa predsednikom Senata Francuske o unapređenju odnosa, evrointegracijama, globalnim pitanjima

Danas 08.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je večeras u Parizu da je sa predsednikom Senata parlamenta Francuske Žerarom Laršeom razgovarao o unapređenju srpsko-francuskih odnosa, evrointegracijama, regionalnim i globalnim pitanjima. „Hvala na… »

Vesti dana »