Povezane vesti
Na graničnom prelazu Sremska Rača na izlazu iz zemlje kamioni čekaju 4 sata
RTV 09.04.2024
BEOGRAD - Prema informacijama Uprave granične policije dobijenim u 17.15, na graničnom prelazu Sremska Rača na izlazu iz zemlje teretna vozila čekaju četiri sata. Zadržavanje na prelazu Batrovci, takođe na izlazu, je tri sata, dok se na Kelebiji čeka sat… »
Na Batrovcima teretna vozila čekaju do tri sata
Telegraf 09.04.2024
Ovo su najnoviji podaci Uprave granične policije. Prema podacima Uprave granične policije u 13.15 časova na graničnom prelazu Batrovci, na izlazu, zadržavanje za teretna motorna vozila je 180 minuta, dok ta kategorija vozila na prelazima Sremska Rača i… »
Saobraćaj umerenog intenziteta, teretnjaci na Batrovcima čekaju tri sata
Telegraf 09.04.2024
Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP Putevi Srbije, na naplatnim stanicama nema zadržavanja vozila. Prohodnost puteva je dobra, a umeren broj vozila prisutan je na auto-putevima, na magistralnim i regionalnim putnim pravcima i nema vanrednih… »
Vesti dana »

Samo snažna vojska garant sigurnosti: Vučić najavio spektakularni vojni prikaz 20. septembra
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

"Istočni stražar" Rute: Nato će ojačati odbranu na svom istočnom krilu
Kurir pre 2 satajoš 3 povezane