Povezane vesti

"Bili su bliski, telefon je na: Veštačenju!" Oglasio se deda nestalog Filipa nakon samoubistva njegovog druga: "Možda je…

"Bili su bliski, telefon je na: Veštačenju!" Oglasio se deda nestalog Filipa nakon samoubistva njegovog druga: "Možda je…

Blic 09.04.2024
"Hoću da znam da li je živ. Samo da mi se moj Filip javi, pa nek je i na kraju sveta." Ovo su potresne reči Branka Jakovskog iz sela Klenak kod Sremske Mitrovice, dede Filipa Urumovića (21) koji je nastao u novembru prošle godine. Od mladića već… »
Oglasio se deda nestalog Filipa posle samoubistva njegovog druga: Bili su bliski, telefon je na veštačenju, proverava se ovo

Oglasio se deda nestalog Filipa posle samoubistva njegovog druga: Bili su bliski, telefon je na veštačenju, proverava se ovo

Kurir 09.04.2024
Hoću da znam da li je živ. Samo da mi se moj Filip javi, pa nek je i na kraju sveta. Ovo su potresne reči Branka Jakovskog iz sela Klenak kod Sremske Mitrovice, dede Filipa Urumovića (21) koji je nastao u novembru prošle godine. Od mladića već pet… »
Misterija filipovog (21) nestanka: Trag mu se gubi u novembru, u martu zabeležen signal na telefonu!

Misterija filipovog (21) nestanka: Trag mu se gubi u novembru, u martu zabeležen signal na telefonu!

Mondo 09.04.2024
Deka mladića Filipa Urumovića otkrio je nove detalje u vezi sa njegovim nestankom. Deka mladića Filipa Urumovića otkrio je nove detalje u vezi sa njegovim nestankom. Od mladića Filipa Urumovića (21) već pet meseci nema ni traga ni glasa, a još… »

Vesti dana »