Povezane vesti

"Moja mama je bolja riba od svih" Đina Džinović otpratila Melinu sa Instagrama, a do skoro je hvalila na sva usta

"Moja mama je bolja riba od svih" Đina Džinović otpratila Melinu sa Instagrama, a do skoro je hvalila na sva usta

Dnevnik 09.04.2024
Melina Džinović i Haris Džinović odlučili su da se razvedu, a deca su ostala da žive sa pevačem u porodičnoj vili na Senjaku. Nakon što je Melina napustila porodičnu kuću, prema Harisovim rečima ona je sa sinom Kanom prekinula komunikaciju, a… »
"Melina ne može da uzme moju: Slavu!" Haris se brzopotezno razveo od supruge, a ne krije da je zaslužan za njen uspeh…

"Melina ne može da uzme moju: Slavu!" Haris se brzopotezno razveo od supruge, a ne krije da je zaslužan za njen uspeh…

Blic 09.04.2024
Modna dizajnerka Melina Džinović ekspresno se razvela od poznatog pevača Harisa Džinovića, sa kojim je više od dve decenije bila u ljubavi, a 10 godina u braku. Iz porodične kuće se odavno iselila, o čemu je Haris u više navrata javno pričao, a… »
(Foto) "Moja mama je bolja riba od svih": Đina Džinović otpratila Melinu sa Instagrama, a do skoro je hvalila na sva usta

(Foto) "Moja mama je bolja riba od svih": Đina Džinović otpratila Melinu sa Instagrama, a do skoro je hvalila na sva usta

Blic 09.04.2024
Melina Džinović i Haris Džinović odlučili su da se razvedu, a deca su ostala da žive sa pevačem u porodičnoj vili na Senjaku. Nakon što je Melina napustila porodičnu kuću, prema Harisovim rečima ona je sa sinom Kanom prekinula komunikaciju, a… »
Evo zbog čega su se deca okrenula protiv meline: Haris Džinović još u braku otkrio kako se supruga ponaša prema deci…

Evo zbog čega su se deca okrenula protiv meline: Haris Džinović još u braku otkrio kako se supruga ponaša prema deci…

Blic 09.04.2024
Nakon što se razveo od surpuge, Haris Džinović rekao je kako Melina nije u kontaktu sa sinom Kanom. Melina je nedavno upala u porodičnu kuću na Senjaku, nakon čega je folker pozvao policiju, a tom prilikom Melina je samo prošla pored sina bez… »
"Preferiraju me i muškarci i žene": Haris izneo nove činjenice o razvodu braka

"Preferiraju me i muškarci i žene": Haris izneo nove činjenice o razvodu braka

Večernje novosti 09.04.2024
MELINA i Haris Džinović nedavno su se i zvanično razveli nakon 22 godine braka. Foto: ATA images Modna kreatorka se ovim povodom nije oglašavala, dok je Džinović u više navrata govorio o detaljima iz njihovog braka. Pevač nije krio da je Melina u… »
„Moj suprug to ne dozvoljava“: Haris je jednu stvar uvek branio Melini, a ona je o tome otvoreno govorila

„Moj suprug to ne dozvoljava“: Haris je jednu stvar uvek branio Melini, a ona je o tome otvoreno govorila

Nova 09.04.2024
Modna dizajnerka Melina Džinović ekspresno se razvela od pevača Harisa Džinovića, sa kojim je više od dve decenije bila u ljubavi, a 10 godina u braku. Iz porodične kuće se odavno iselila, o čemu je Haris u više navrata javno pričao, a vila na… »
"Rekao sam joj: Hoćeš da jedemo paštetu umesto lososa?": Haris Džinović o Melininoj ljubomori: "Mene moraju da preferiraju…

"Rekao sam joj: Hoćeš da jedemo paštetu umesto lososa?": Haris Džinović o Melininoj ljubomori: "Mene moraju da preferiraju…

Blic 09.04.2024
Pevač Haris Džinović i kreatorka Melina Džinović razveli su se nakon 22 godine braka. Melina se do sada ovim povodom nije oglašavala, dok je Haris u više navrata pričao o Melini, njihovom braku, i svim pikanterijama. Pevač je nedavno progovorio o… »
"Šta vam vredi da se udate sa 30 ako ste pogrešili?": Melina brak sa Harisom hvalila na sva usta: "To je moj izbor! Vaspitana…

"Šta vam vredi da se udate sa 30 ako ste pogrešili?": Melina brak sa Harisom hvalila na sva usta: "To je moj izbor! Vaspitana…

Blic 09.04.2024
Kreatorka Melina Džinović je imala 22 godine kada se udala za pevača Harisa Džinovića. Njih dvoje su nedavno stavile tačku na brak nakon 22 godine ljubavi, a ova vest je šokirala sve. Melina o razvodu još uvek nije pričala i iznela svoju stranu… »
Velika kriza im je bila pre četiri godine: Tad su počeli problemi u braku Meline i Harisa: "Nije to to, ovo neće proći…

Velika kriza im je bila pre četiri godine: Tad su počeli problemi u braku Meline i Harisa: "Nije to to, ovo neće proći…

Blic 09.04.2024
Modna dizajnerka Melina Džinović ekspresno se razvela od folkera Harisa Džinovića, sa kojim je više od dve decenije bila u ljubavi, a 10 godina u braku. Iz porodične kuće se odavno iselila, o čemu je Haris u više navrata javno pričao. Melina je… »

Vesti dana »