Povezane vesti

Oženjeni Sloba muvao atraktivnu pevačicu: Ona više ne želi da ćuti, obratila se i njegovoj ženi

Oženjeni Sloba muvao atraktivnu pevačicu: Ona više ne želi da ćuti, obratila se i njegovoj ženi

Svet & Skandal 09.04.2024
Brak Slobe Radanovića bio je sve, samo ne idealan Pevač Sloba Radanović otkad se pojavio na javnoj sceni važio je za miljenika žena. Iako je bio oženjen kada je započeo karijeru, to ga nije sprečavalo da muva devojke, a prvi brak Slobe Radanovića… »
"Bože me sačuvaj, oženjeni čovek mi piše" Pevačica raskrinkala kolegu: "u pitanju je Sloba Radanović, nisam htela da…

"Bože me sačuvaj, oženjeni čovek mi piše" Pevačica raskrinkala kolegu: "u pitanju je Sloba Radanović, nisam htela da…

Blic 09.04.2024
Pevačica Sara Reljić šokirala je priznanjem da joj je pevač Sloba Radanović pisao dok je još bio u braku sa Kristinom Kijom Kockar. Naime, Sara Reljić je naime, otkrila da joj je pevač Sloba Radanović, sa kojim je i u bila u "Zadruzi" gde je on… »
Varao kiju s Lunom pred celim balkanom Ali nije ona jedina! Ovoj pevačici oženjeni Sloba Radanović je pisao na društvenim…

Varao kiju s Lunom pred celim balkanom Ali nije ona jedina! Ovoj pevačici oženjeni Sloba Radanović je pisao na društvenim…

Kurir 09.04.2024
Pevačica Sara Reljić šokirala je priznanjem da joj je pevač Sloba Radanović pisao dok je još bio u braku sa Kristinom Kijom Kockar. Naime, Sara Reljić je otkrila da joj je pevač Sloba Radanović, sa kojim je i u bila u "Zadruzi" gde je on prevario… »
"Bio je oženjen, a slao mi poruke" Pevačica progovorila o Slobi Radanoviću - Ja mu nisam davala povoda!

"Bio je oženjen, a slao mi poruke" Pevačica progovorila o Slobi Radanoviću - Ja mu nisam davala povoda!

Mondo 09.04.2024
Sara Reljić o porukama koje je dobijala od Slobe Radanovića dok je bio u braku s Kijom Kockar. Sara Reljić o porukama koje je dobijala od Slobe Radanovića dok je bio u braku s Kijom Kockar Pevačica Sara Reljić priznala je da joj je pevač Sloba… »

Vesti dana »