Povezane vesti

Spaleti se slaže sa Piksijem, ali pod jednim uslovom

Spaleti se slaže sa Piksijem, ali pod jednim uslovom

Sport klub 09.04.2024
Sva je prilika da će UEFA za EURO povećati broj igrača koji svaki tim može da prijavi sa 23, na 26. Stav o tome izneo je i selektor Italije Lućano Spaleti. Prethodno je selektor Srbije Dragan Stojković Piksi istakao da se on obratio UEFA sa ovim… »
Piksi: Predložio sam UEFA da na EP vodimo po 26 igrača

Piksi: Predložio sam UEFA da na EP vodimo po 26 igrača

Sport klub 09.04.2024
UEFA razmatra da uveća broj fudbalera u reprezentacijama na predstojećem EP u Nemačkoj. „Mislim da će moj predlog od 26 fudbalera na EURO proći. Naravno, moramo da sačekamo konačnu odluku, ali većina je za to“, izjavio je selektor Srbije… »
Uefa razmatra da uveća broj fudbalera u reprezentacijama na predstojećem Evropskom prvenstvu

Uefa razmatra da uveća broj fudbalera u reprezentacijama na predstojećem Evropskom prvenstvu

Politika 09.04.2024
Evropska fudbalska unija (Uefa) razmatra da uveća broj fudbalera u reprezentacijama za ovogodišnje Evropsko prvenstvo u Nemačkoj, posle razgovora sa selektorima. Razgovori čelnika Uefa i selektora ekipa učesnica održani su u ponedeljak u Diseldorfu… »
UEFA razmatra Piksijev predlog

UEFA razmatra Piksijev predlog

B92 09.04.2024
Evropska fudbalska unija (UEFA) razmatra da uveća broj fudbalera u reprezentacijama za ovogodišnje Evropsko prvenstvo u Nemačkoj, posle razgovora sa selektorima. Razgovori čelnika UEFA i selektora ekipa učesnica održani su u ponedeljak u Diseldorfu… »
UEFA razmatra uvećanje broja igrača na EP u Nemačkoj

UEFA razmatra uvećanje broja igrača na EP u Nemačkoj

Sportski žurnal 09.04.2024
Selektori, zbog velikog broja utakmica u sezoni i zgusnutog rasporeda, tražili veći roster. Evropska fudbalska unija razmatra da uveća broj fudbalera u reprezentacijama za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj, posle jučerašnjeg razgovora sa selektorima u… »
Piksi pokrenuo revoluciju: UEFA ozbiljno razmatra predlog selektora Srbije!

Piksi pokrenuo revoluciju: UEFA ozbiljno razmatra predlog selektora Srbije!

Hot sport 09.04.2024
UEFA je blizu odluke koja bi sve radikalno izmenila UEFA razmatra povećanje broja fudbalera u reprezentacijama za nadolazeće Evropsko prvenstvo u Nemačkoj, nakon razgovora sa selektorima nacionalnih timova. Razgovori između UEFA i selektora održani… »

Vesti dana »