Povezane vesti

Članica predsedništva SSP Ana Stevanović napustila stranku: Najava bojkota pogrešna

Članica predsedništva SSP Ana Stevanović napustila stranku: Najava bojkota pogrešna

NIN 09.04.2024
Članica predsedništva Stranke slobode i pravde (SSP) i internacionalna sekretarka stranke Ana Stevanović Đukić saopštila je danas da je podnela ostavku na sve stranačke funkcije. "Razlozi za ovu odluku su brojni, budući da ona nije doneta u… »
Članica predsedništva SSP-a Ana Stevanović Đukić napustila je stranku

Članica predsedništva SSP-a Ana Stevanović Đukić napustila je stranku

Vreme 09.04.2024
Članica predsedništva i internacionalni sekretarar Stranke slobode i pravde Ana Stevanović Đukić napustila je partiju i napisala da najavu bojkota izbora smatra pogrešnom. Ana Stevanović Đukić posle pet godina formalno je napustila Stranku… »
Članica predsedništva SSP Ana Stevanović napustila stranku zbog razilaženja u stavovima

Članica predsedništva SSP Ana Stevanović napustila stranku zbog razilaženja u stavovima

Radio 021 09.04.2024
Članica predsedništva Stranke slobode i pravde (SSP) i internacionalna sekretarka stranke Ana Stevanović Đukić saopštila je danas da je podnela ostavku na sve stranačke funkcije. "Razlozi za ovu odluku su brojni, budući da ona nije doneta u… »
Ana Stevanović napustila SSP, nezadovoljna odlukom o bojkotu izbora

Ana Stevanović napustila SSP, nezadovoljna odlukom o bojkotu izbora

Nova 09.04.2024
„Posle pet godina odlučila sam da i formalno napustim SSP u kome sam od dana osnivanja i da podnesem ostavke na stranačke funkcije – članice predsedništva i internacionalnog sekretara. Razlozi za ovu odluku su brojni budući da ona nije doneta u… »
Đilasa napustila saradnica! Ana Stevanović Đukić dala ostavku na sve stranačke funkcije u SSP

Đilasa napustila saradnica! Ana Stevanović Đukić dala ostavku na sve stranačke funkcije u SSP

Kurir 09.04.2024
Ana Stevanović Đukić, članica Predsedništva Stranke slobode i pravde, napustila je tu stranku. Ona je odluku o napušta stranke, čiji je lider Dragan Đilas, saopštila na društvenim mrežama. - Posle pet godina odlučila sam da i formalno napustim… »
Đilasa napustila saradnica! Ana Stevanović Đukić dala ostavku na sve stranačke funkcije u SSP

Đilasa napustila saradnica! Ana Stevanović Đukić dala ostavku na sve stranačke funkcije u SSP

Dnevnik 09.04.2024
Ana Stevanović Đukić, članica Predsedništva Stranke slobode i pravde, napustila je tu stranku. Ona je odluku o napušta stranke, čiji je lider Dragan Đilas, saopštila na društvenim mrežama. - Posle pet godina odlučila sam da i formalno napustim… »
Članica predsedništva SSP Ana Stevanović napustila stranku - razilaženje u stavovima

Članica predsedništva SSP Ana Stevanović napustila stranku - razilaženje u stavovima

Novi magazin 09.04.2024
Članica predsedništva Stranke slobode i pravde (SSP) i internacionalna sekretarka stranke Ana Stevanović Đukić saopštila je danas da je podnela ostavku na sve stranačke funkcije. "Razlozi za ovu odluku su brojni, budući da ona nije doneta u… »
Ana Stevanović napustila SSP: Odluka o bojkotu je pogrešna, opozicija bi trebalo da učini sve za svaki glas

Ana Stevanović napustila SSP: Odluka o bojkotu je pogrešna, opozicija bi trebalo da učini sve za svaki glas

Blic 09.04.2024
Ana Stevanović, dosadašnja funkcionerka Stranke slobode i pravde (SSP) otišla je iz ove stranke jer, kako je rekla, odluku o bojkotu izbora smatra pogrešnom. - Posle pet godina odlučila sam da i formalno napustim SSP u kome sam od dana osnivanja i da… »
Ana Stevanović napustila SSP, nezadovoljna odlukom o bojkotu

Ana Stevanović napustila SSP, nezadovoljna odlukom o bojkotu

Danas 09.04.2024
„Posle pet godina odlučila sam da i formalno napustim SSP u kome sam od dana osnivanja i da podnesem ostavke na stranačke funkcije – članice predsedništva i internacionalnog sekretara. Razlozi za ovu odluku su brojni budući da ona nije doneta u… »
Đilasa napuštaju saradnici: Ana Stevanović Đukić dala ostavku na sve stranačke funkcije u SSP

Đilasa napuštaju saradnici: Ana Stevanović Đukić dala ostavku na sve stranačke funkcije u SSP

B92 09.04.2024
Ana Stevanović Đukić, članica predsedništva, napustila je Stranku slobode i pravde. "Posle 5 godina odlučila sam da i formalno napustim Stranku slobode i pravde, u kojoj sam od dana osnivanja i podnesem ostavke na stranačke funkcije - članice… »

Vesti dana »