Povezane vesti

Stojković: Mislim da će moj predlog od 26 fudbalera na EURO proći

Stojković: Mislim da će moj predlog od 26 fudbalera na EURO proći

Politika 09.04.2024
Srbija će prvi put kao samostalna zemlja igrati na EURO, a rivali u grupi G su Engleska, Slovenija i Danska. Mislim da će moj predlog od 26 fudbalera na EURO proći. Naravno, moramo da sačekamo konačnu odluku, ali većina je za to, izjavio je selektor… »
U susret Evropskom prvenstvu: Stojković za to da se vodi po 23 igrača i tri golmana, kao na Mundijalu u Kataru i na prošlom…

U susret Evropskom prvenstvu: Stojković za to da se vodi po 23 igrača i tri golmana, kao na Mundijalu u Kataru i na prošlom…

Danas 09.04.2024
UEFA treba da odluči o tome da li će dozvoliti reprezentacijama da na Evropsko prvenstvo u Nemačkoj (14. jun-14. jul) uz tri golmana vode po 23 igrača. Tako je bilo na prošlom šampionatu, 2021, ali se za povećanjem broja u odnosu na ranije poseglo… »
Nisu svi za 26 igrača na EURO 2024: Selektor Dragan Stojković poslao poruku sa seminara UEFA u Dizeldorfu

Nisu svi za 26 igrača na EURO 2024: Selektor Dragan Stojković poslao poruku sa seminara UEFA u Dizeldorfu

Večernje novosti 09.04.2024
ODBROJAVANjE do početka Evropskog prvenstva uveliko traje. UEFA i nacionalni savezi čije reprezentacije učestvuju na završnom turniru aktivno se pripremaju za boravak u Nemačkoj. I sa tim u vezi 8. i 9. aprila u Dizeldorfu organizovana je završna… »
Stojković u Dizeldorfu: Predložio sam da bude 26 igrača u timu za EP

Stojković u Dizeldorfu: Predložio sam da bude 26 igrača u timu za EP

Sportski žurnal 09.04.2024
Selektor je imao niz susreta i razgovora sa kolegama Dešanom, Sautgejtom, Kekom kao i visokim zvaničnikom UEFA Marketijem. Odobrojavanje do početka Evropskog prvenstva uveliko traje. UEFA i nacionalni savezi čije reprezentacije učestvuju na završnom… »
Piksi u Diseldorfu, uveren u svoj predlog: Većina selektora je za to, čekamo odluku UEFA

Piksi u Diseldorfu, uveren u svoj predlog: Većina selektora je za to, čekamo odluku UEFA

B92 09.04.2024
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi nalazi se u Diseldorfu gde se 8. i 9. aprila održava završna edukativna radionica UEFA. Strateg "orlova" bio je tokom prvog dana prisustan na sastanku gde se diskutovalo o predstojećem takmičenju iz različitih… »
Piksi predložio promenu pred euro2024! "Većina selektora se složila, retki od njih nisu"

Piksi predložio promenu pred euro2024! "Većina selektora se složila, retki od njih nisu"

Mondo 09.04.2024
Dragan Stojković Piksi nada se da će u Nemačku voditi 26 fudbalera, umesto dozvoljena 23. Dragan Stojković Piksi nada se da će u Nemačku voditi 26 fudbalera, umesto dozvoljena 23. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi… »
„Moj predlog će proći, skoro svi selektori se slažu“: Stojković blista nakon što UEFA razmatra njegov predlog

„Moj predlog će proći, skoro svi selektori se slažu“: Stojković blista nakon što UEFA razmatra njegov predlog

Nova 09.04.2024
"Mislim da će moj predlog od 26 fudbalera na Evropskom prvenstvu proći. Naravno, moramo da sačekamo konačnu odluku, ali većina je za to", izjavio je selektor Srbije Dragan Stojković Piksi, koji je predvodio delegaciju Fudbalskog saveza na… »
Stojković veruje da će njegov predlog proći: Većina selektora za to da bude 26 fudbalera na Evropskom prvenstvu

Stojković veruje da će njegov predlog proći: Većina selektora za to da bude 26 fudbalera na Evropskom prvenstvu

Dnevnik 09.04.2024
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi smatra da će njegov predlog da tim ima 26 fudbalera na Evropskom prvenstvu proći. – Naravno, moramo da sačekamo konačnu odluku, ali većina je za to. Ono što nas je najviše… »

Vesti dana »