Povezane vesti

Reper iz crnog ceraka u bolnici! Oglasio se iz kreveta: Čekam operaciju, sve sam otkazao

Reper iz crnog ceraka u bolnici! Oglasio se iz kreveta: Čekam operaciju, sve sam otkazao

Mondo 09.04.2024
Đorđe Bibić Biba oglasio se iz bolničkog kreveta i otkrio da čeka operaciju. Đorđe Bibić Biba oglasio se iz bolničkog kreveta i otkrio da čeka operaciju. Reper muzičke grupe " Crni Cerak" Đorđe Bibić Biba završio je u bolnici, odakle se… »
(Foto): Reper završio u bolnici Priključen na infuziju i u zavojima, čeka ga hitna operacija

(Foto): Reper završio u bolnici Priključen na infuziju i u zavojima, čeka ga hitna operacija

Blic 09.04.2024
Reper muzičke grupe "Crni Cerak" Đorđe Bibić Biba završio je u bolnici. Biba se oglasio na svom Instagram profilu, te pokazao nogu u gipsu, a azatim i otkrio da ga čeka operacija. - Evo da vam se javim, pošto mi mnogo ljudi piše. Živ sam i zdrav… »
Reper završio u bolnici: Oglasio se iz bolničkog kreveta i otkrio "Čekam operaciju..."

Reper završio u bolnici: Oglasio se iz bolničkog kreveta i otkrio "Čekam operaciju..."

Kurir 09.04.2024
Reper muzičke grupe "Crni Cerak" Đorđe Bibić Biba završio je u bolnici. Biba se oglasio na svom Instagram profilu, te pokazao nogu u gipsu, a azatim i otkrio da ga čeka operacija. - Evo da vam se javim, pošto mi mnogo ljudi piše. Živ sam i zdrav… »
Srpski reper imao saobraćajku! Hitno hospitalizovan, čeka na operaciju noge

Srpski reper imao saobraćajku! Hitno hospitalizovan, čeka na operaciju noge

Telegraf 09.04.2024
Biba se javio zabrinutim pratiocima putem društvenih mreža. Reper Đorđe Bibić, poznat po nadimku Biba, iz grupe "Crni Cerak" je doživeo saobraćajku. Reper se oglasio na svom Instagram storiju iz bolnice i poručio pratiocima da će sve biti u redu… »

Vesti dana »