Povezane vesti

Opljačkana Olja Crnogorac: Ukrali joj novčanik sa 2.000 evra, ona se oglasila i otkrila detalje VIDEO

Opljačkana Olja Crnogorac: Ukrali joj novčanik sa 2.000 evra, ona se oglasila i otkrila detalje VIDEO

Nova 09.04.2024
Voditeljka Olja Crnogorac saopštila je da je opljačkana. Ona je na TikToku objavila snimak u kom je ispričala detalje i navela da joj je ukraden novčanik u kom je imala 2.000 evra. „Moj poslednji dan u Palermu. Iako me je majka polila vinom i sve je… »
Opljačkana srpska voditeljka! Olji lopovi ukrali skupoceni novčanik i 2.000 evra, otkrila šta se desilo

Opljačkana srpska voditeljka! Olji lopovi ukrali skupoceni novčanik i 2.000 evra, otkrila šta se desilo

Mondo 09.04.2024
Olja Crnogorac otkrila je da su je opljačkali dok je bila na odmoru s majkom. Olja Crnogorac otkrila je da su je opljačkali dok je bila na odmoru s majkom. Bivša voditeljka, sada kreatorka Olja Crnogorac, koja je nedavno otkrila sve o vezi s dečkom… »
Opljačkana Olja Crnogorac: Evo koliko hiljada evra su lopovi odneli u kešu

Opljačkana Olja Crnogorac: Evo koliko hiljada evra su lopovi odneli u kešu

Telegraf 09.04.2024
Doživela neprijatnost na odmoru. Voditeljka Olja Crnogorac počela je da snima vlogove na TikToku, a u poslednjem koji je objavila se požalila da je opljačkana. Kako tvrdi, na putovanju joj je ukraden novčanik u kom se nalazilo 2.000 evra u kešu. -… »
Opljačkana Olja Crnogorac: Evo koliko hiljada evra su lopovi odneli u kešu

Opljačkana Olja Crnogorac: Evo koliko hiljada evra su lopovi odneli u kešu

Večernje novosti 09.04.2024
VODITELjKA Olja Crnogorac počela je da snima vlogove na TikToku, a u poslednjem koji je objavila se požalila da je opljačkana. Foto Instagram/montenegrina_o Kako tvrdi, na putovanju joj je ukraden novčanik u kom se nalazilo 2.000 evra u kešu. - Moj… »

Vesti dana »