Povezane vesti

Savo Manojlović na sudu: “Fizički napad na mene na mostu tokom protesta Srbija protiv nasilja, organizovao je Marko…

Savo Manojlović na sudu: “Fizički napad na mene na mostu tokom protesta Srbija protiv nasilja, organizovao je Marko…

Nova 09.04.2024
Direktor za kampanje Pokreta Kreni Promeni izjavio je danas na suđenju protiv novina ALO da je fizički napad na njega na mostu prema njegovim saznanjima organizovao Marko Perezanović iz Bezbednosno informativne agencije. Prema pisanju KRIK-a Marko… »
Savo Manojlović: Fizički napad na mene tokom protesta organizovao pripadnik BIA

Savo Manojlović: Fizički napad na mene tokom protesta organizovao pripadnik BIA

Beta 09.04.2024
Direktor za kampanje "Kreni - Promeni" Savo Manojlović izjavio je danas na suđenju protiv novina "Alo", da je fizički napad na njega na mostu, tokom protesta protiv nasilja u Beogradu, prema njegovim saznanjima organizovao Marko Perezanović iz… »
Savo Manojlović: Napad na mene organizovao Marko Parezanović iz BIA

Savo Manojlović: Napad na mene organizovao Marko Parezanović iz BIA

N1 Info 09.04.2024
Direktor za kampanje Pokreta Kreni Promeni izjavio jena suđenju protiv novina "Alo" da je fizički napad na njega na mostu prema njegovim saznanjima organizovao Marko Parezanović iz Bezbednosno informativne agencije. “Prema mojim saznanjima napad na… »
Savo Manojlović na sudu: Fizički napad na mene tokom protesta organizovao pripadnik BIA

Savo Manojlović na sudu: Fizički napad na mene tokom protesta organizovao pripadnik BIA

Novi magazin 09.04.2024
Direktor za kampanje "Kreni - Promeni" Savo Manojlović izjavio je danas na suđenju protiv novina "Alo", da je fizički napad na njega na mostu, tokom protesta protiv nasilja u Beogradu, prema njegovim saznanjima organizovao Marko Perezanović iz… »
Savo Manojlović: Fizički napad na mene tokom protesta organizovao pripadnik BIA

Savo Manojlović: Fizički napad na mene tokom protesta organizovao pripadnik BIA

Radio sto plus 09.04.2024
“Prema mojim saznanjima, napad na mene organizovao je Marko Perezanović iz BIA. Dok su ljudi prilazali, slikali i pozdravljali se sa mnom, nekoliko lica koja su već organizovali incidente na tom istom protestu protiv nasilja 19. maja prošle godine… »

Vesti dana »