Povezane vesti

Vukčević: "Otišao sam u NBA jer mi je bilo loše u Partizanu"

Vukčević: "Otišao sam u NBA jer mi je bilo loše u Partizanu"

B92 09.04.2024
Košakaš Vašingtona Tristan Vukčević otvorio je dušu za španski Mundo Deportivo, gde je objasnio zašto je otišao iz Partizana u NBA ligu. Vukčević je prethodne dve godine bio član crno-belih, ali je nedavno odlučio da karijeru nastavi u SAD… »
„Proveo sam dve veoma loše godine u Partizanu”

„Proveo sam dve veoma loše godine u Partizanu”

Sportski žurnal 09.04.2024
Tristan Vukčević govorio je za Mundo Deportivo. Tristan Vukčević je nedavno odlučio da dres Partizana zameni Vašingtonovim. Mladi krilni centar brzo se adaptirao na Ameriku i pruža dobre partije u NBA ligi. O odluci da napusti Beograd, Željku… »
Tristan šokirao: ''Nisam se osećao prijatno u Partizanu, čak ni kada sam igrao!''

Tristan šokirao: ''Nisam se osećao prijatno u Partizanu, čak ni kada sam igrao!''

Sportske.net 09.04.2024
Tristan Vukčević je neočekivano, usred najvažnijeg dela sezone odlučio da okonča svoj boravak u Partizanu, da plati obeštećenje i ode u NBA ligu, gde se bukvalno preporodio. Ekspresno se snašao u ekipi Vašington Vizardsa i iz meča u meč… »
Vukčević brutalno iskren: „Nije mi se svideo period u Partizanu, proveo sam tamo dve loše godine!“

Vukčević brutalno iskren: „Nije mi se svideo period u Partizanu, proveo sam tamo dve loše godine!“

Hot sport 09.04.2024
Zanimljiva izjava košarkaša Vašingtona Do skoro igrač Partizana, a sada Vašington Vizardsa Tristan Vukčević, u razgovoru za španski Mundo Deportivo govorio je o svom periodu u crno-belom dresu i otkrio razloge zašto se uputio u NBA ligu. Kako on… »
Tristan Vukčević: Partizan? Dve vrlo loše sezone…

Tristan Vukčević: Partizan? Dve vrlo loše sezone…

Sport klub 09.04.2024
Krilni centar Tristan Vukčević prijatno je iznenađenje u dresu Vašington Vizardsa otkad je u redove “Čarobnjaka” došao iz Partizana. Košarkaš koji poseduje pasoše Srbije, Švedske, Grčke i Italije govorio je za španske medije o trenutnoj… »
Vukčević: "dve veoma loše godine u Partizanu!" Tristan se oglasio iz NBA, pomenuo i Željka!

Vukčević: "dve veoma loše godine u Partizanu!" Tristan se oglasio iz NBA, pomenuo i Željka!

Mondo 09.04.2024
Bivši košarkaš Partizana Tristan Vukčević dve veoma loše godine proveo u Beogradu. Bivši košarkaš Partizana Tristan Vukčević dve veoma loše godine proveo u Beogradu. Talentovani srpski košarkaš Tristan Vukčević tokom sezone se iz redova… »

Vesti dana »