Povezane vesti

Ovo je pravo ime vanje Mijatović: Majka mi je dala dva imena kad sam se rodila

Ovo je pravo ime vanje Mijatović: Majka mi je dala dva imena kad sam se rodila

Večernje novosti 09.04.2024
MNOGE poznate ličnosti u javnosti se predstavljaju nadimcima ili umetničkim imenima koje su stvorili za potrebe svojih karijera. Foto: Novosti Neki su to učinili da bi se razlikovali od kolega sa istim imenima, dok su neki sebi odabrali lepša ili… »
Šokiraćete se kad čujete kako se zapravo zove Vanja Mijatović! Godinama krila pravo ime:"Imam previše ličnosti u sebi"

Šokiraćete se kad čujete kako se zapravo zove Vanja Mijatović! Godinama krila pravo ime:"Imam previše ličnosti u sebi"

Kurir 09.04.2024
Mnoge poznate ličnosti u javnosti se predstavljaju nadimcima ili umetničkim imenima koje su stvorili za potrebe svojih karijera. Neki su to učinili da bi se razlikovali od kolega sa sličnim imenima, dok su neki sebi odabrali lepša od onih koja su im… »
Naša pevačica krila pravo ime od javnosti Svi je znaju kao Vanju, a evo kako se ona zapravo zove: "Imam previše ličnosti u…

Naša pevačica krila pravo ime od javnosti Svi je znaju kao Vanju, a evo kako se ona zapravo zove: "Imam previše ličnosti u…

Blic 09.04.2024
Mnoge ličnosti na domaćoj javnoj sceni imaju pseudonime po kojima su poznati. Neki su to učinili da bi se razlikovali od kolega sa sličnim imenima, dok su neki sebi odabrali lepša od onih koja su im data rođenjem. Iako deluje da u imenu Vanje… »

Vesti dana »