Povezane vesti

Imali su idealan brak, savršen odnos, a onda je ova žena stala između njih: Ona je Goci Tržan zagorčala život

Imali su idealan brak, savršen odnos, a onda je ova žena stala između njih: Ona je Goci Tržan zagorčala život

Svet & Skandal 09.04.2024
Goca Tržan i Ivan Marinković zbog ovoga su u lošim odnosima Ivan Marinković, učesnik rijalitija “Elite”, i pored zabrane da priča o njoj i pominje je dok je u rijalitiju, otvorio je dušu i progovorio o svojoj bivšoj supruzi Goci. Goca Tržan i… »
Jel blam imati dete sa Miljanom Kulić! Strašna ispovest Ivana Marinkovića, otkrio javno šta mu je ćerka sve izgovorila…

Jel blam imati dete sa Miljanom Kulić! Strašna ispovest Ivana Marinkovića, otkrio javno šta mu je ćerka sve izgovorila…

Alo 09.04.2024
Iskreno i bez dlake na jeziku. Rijaliti učesnik Ivan Marinković progovorio je sinoć u emisiji uživo o braku sa Gocom Tržan, njihovoj ćerki, ali je spomenuo i kakav oni odnos imaju. On smatra da je Goca dosta uticala na mišljenje koje Lena ima o… »
"Goca Moj odnos sa Miljanom smatra izdajom!" Ivan otkrio šok detalje odnosa s pevačicom: Kada sam imao infekciju mozga...

"Goca Moj odnos sa Miljanom smatra izdajom!" Ivan otkrio šok detalje odnosa s pevačicom: Kada sam imao infekciju mozga...

Kurir 09.04.2024
Učesnik aktuelne "Elite", Ivan Marinković ponovo je u rijalitiju pomenuo svoj brak sa pevačicom Gocom Tržan i svojom priznanjem izazvao haos. Ni nakon više od deceniju od razvoda braka Goce i Ivana priča o njihovom odnosu ne jenjava. Iako pokušava… »

Vesti dana »