Povezane vesti

Krvnički ubio anđelu (16), danas izlazi na slobodu: Ivan napustio zatvor, otac ubijene devojčice poručio - "Neka me se…

Krvnički ubio anđelu (16), danas izlazi na slobodu: Ivan napustio zatvor, otac ubijene devojčice poručio - "Neka me se…

Kurir 10.04.2024
Nakon odsluženja 22 godine kazne za ubistvo 16-godišnje Anđele Bešlić, Ivan Bulj je danas pušten na slobodu. To je potvrđeno iz zatvora u Turopolju, gde je osuđenik služio kaznu. Ovaj osuđeni ubica glavni je akter brutalnog zločina koji je… »
Ubica devojke Anđele Bešlić izašao iz zatvora – tvrdi da je nevin, po njega došao čovek s maskom

Ubica devojke Anđele Bešlić izašao iz zatvora – tvrdi da je nevin, po njega došao čovek s maskom

N1 Info 10.04.2024
Nakon odsluženja 22 godine kazne za ubistvo Anđele Bešlić (16) u Hrvatskoj je jutros oko 9 sati na slobodu izašao Ivan Bulj. Po njega je došao muškarac s maskom preko lica i u kombiju bez registarskih oznaka. Bulj je osuđen na 27 godina zbog… »
Anđelin (17) ubica izašao iz zatvora! Odmah rekao: "Nisam to uradio", vraća se u grad iz kog je devojčica?

Anđelin (17) ubica izašao iz zatvora! Odmah rekao: "Nisam to uradio", vraća se u grad iz kog je devojčica?

Mondo 10.04.2024
Ivan Bulj je bio osuđen za ubistvo devojčice Anđele iz Sinja, a sada je izašao na slobodu nakon odslužene kazne. Ivan Bulj je bio osuđen za ubistvo devojčice Anđele iz Sinja, a sada je izašao na slobodu nakon odslužene kazne. Nakon što je… »
Ivan koji je krvnički ubio anđelu (16) izašao na slobodu: Napustio je zatvor, otac ubijene devojčice poručio: "Neka me se…

Ivan koji je krvnički ubio anđelu (16) izašao na slobodu: Napustio je zatvor, otac ubijene devojčice poručio: "Neka me se…

Blic 10.04.2024
Nakon odsluženja 22 godine kazne za ubistvo 16-godišnje Anđele Bešlić, Ivan Bulj je danas pušten na slobodu. To je potvrđeno iz zatvora u Turopolju, gde je osuđenik služio kaznu. Ovaj osuđeni ubica glavni je akter brutalnog zločina koji je… »
Anđelin (17) ubica izašao iz zatvora posle 22 godine! Presreo je, silovao, pa telo bacio u šipražje!

Anđelin (17) ubica izašao iz zatvora posle 22 godine! Presreo je, silovao, pa telo bacio u šipražje!

Mondo 10.04.2024
Ubica Anđele Bešlić danas je izašao iz zatvora. Ubica Anđele Bešlić danas je izašao iz zatvora. Nakon odsluženja 22 godine kazne za ubistvo 16-godišnje Anđele Bešlić, Ivan Bulj danas izlazi na slobodu. Ovaj osuđeni ubica glavni je akter… »
Ubica Anđele Bešlić na slobodi: Pre 22 godine počinio gnusan zločin, sam se predao policiji

Ubica Anđele Bešlić na slobodi: Pre 22 godine počinio gnusan zločin, sam se predao policiji

Telegraf 10.04.2024
Ovaj osuđeni ubica glavni je akter brutalnog zločina koji je tada šokirao Hrvatsku. Ubica 16-godišnje Anđele Bešlić, koja je brutalno ubijena 2002. godine, izašao je na slobodu nakon što je odležao zatvorku kaznu u trajanju od 22 godine. Ivan… »

Vesti dana »