Povezane vesti

Amputirali joj dojku, tražio razvod preko telefona! Naša pevačica se bori s rakom, muž joj napravio pakao

Amputirali joj dojku, tražio razvod preko telefona! Naša pevačica se bori s rakom, muž joj napravio pakao

Mondo 10.04.2024
Harijeta Simić ispričala je da ju je muž ostavio kada joj je bilo najteže, te da ju je samo iskoristio. Harijeta Simić ispričala je da ju je muž ostavio kada joj je bilo najteže, te da ju je samo iskoristio. PevačicaHarijeta Harina Simić iz… »
"Muž mi je 7 dana nakon amputiranja dojke rekao da neće da bude sa mnom": Pevačica o užasu koji je doživela

"Muž mi je 7 dana nakon amputiranja dojke rekao da neće da bude sa mnom": Pevačica o užasu koji je doživela

Telegraf 10.04.2024
Pevačica Harijeta Simić, kojoj je umetničko ime Harina, poslednje dve godine prolazi kroz zdravstvene probleme, te nakon saznanja da ima rak dojke, stigla još jedna strašna vest, da je bolest metastazirala. Karcinom se proširio na vrat, a onda i na… »
"Muž mi je 7 dana nakon operacije i amputiranja dojke tražio razvod": Naša pevačica tokom borbe sa karcinomom doživela…

"Muž mi je 7 dana nakon operacije i amputiranja dojke tražio razvod": Naša pevačica tokom borbe sa karcinomom doživela…

Blic 10.04.2024
Naša pevačica Harijeta Simić (41) iz Niša, kojoj je umetničko ime Harina, obolela je od karcinoma dojke, koji se proširio na vrat, a onda i na pluća. Naime, početkom 2023. godine, Harijeta je operisala rak dojke, a dok je bila na najvećim mukama… »

Vesti dana »