Povezane vesti

Borelj: Mogućnost konvencionalnog rata u Evropi više nije fantazija

Borelj: Mogućnost konvencionalnog rata u Evropi više nije fantazija

RTS 10.04.2024
Visoki predstavnik EU za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borelj upozorio je da mogućnost konvencionalnog rata visokog intenziteta u Evropi više nije fantazija i pozvao na izgradnju zajedničkog odbrambenog kapaciteta Starog kontinenta. Tokom… »
Borelj: Rat u Evropi na pomolu

Borelj: Rat u Evropi na pomolu

Vesti online 10.04.2024
Mogućnost rata u Evropi “pojavljuje se na horizontu” u okolnostima oružanih sukoba širom sveta, izjavio je visoki predstavnik EU za spoljnu politiku i bezbednost Žosep Borelj. – Zamišljali smo da budemo u svetu sa krugom prijatelja nakon pada… »
Evropa je upozorena; Bliži se rat i stvara se "nešto novo"

Evropa je upozorena; Bliži se rat i stvara se "nešto novo"

B92 10.04.2024
Visoki predstavnik EU za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borelj upozorio je da mogućnost konvencionalnog rata visokog intenziteta u Evropi više nije fantazija. On je stoga pozvao na izgradnju zajedničkog odbrambenog kapaciteta Evrope. "Mislim da… »
Borelj: Mogućnost konvencionalnog rata u Evropi više nije fantazija

Borelj: Mogućnost konvencionalnog rata u Evropi više nije fantazija

Politika 10.04.2024
BRISEL – Visoki predstavnik EU za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borelj upozorio je da mogućnost konvencionalnog rata visokog intenziteta u Evropi više nije fantazija i pozvao na izgradnju zajedničkog odbrambenog kapaciteta Evrope. „Mislim da… »
Borelj: Mogućnost konvencionalnog rata u Evropi više nije fantazija

Borelj: Mogućnost konvencionalnog rata u Evropi više nije fantazija

RTV 10.04.2024
BRISEL - Visoki predstavnik EU za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borelj upozorio je da mogućnost konvencionalnog rata visokog intenziteta u Evropi više nije fantazija i pozvao na izgradnju zajedničkog odbrambenog kapaciteta Evrope. "Mislim da… »
Borelj: Mogućnost konvencionalnog rata više nije fantazija, Evropa mora da izgradi sopstveni odbrambeni kapacitet

Borelj: Mogućnost konvencionalnog rata više nije fantazija, Evropa mora da izgradi sopstveni odbrambeni kapacitet

Euronews 10.04.2024
Visoki predstavnik EU za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borelj upozorio je da mogućnost konvencionalnog rata visokog intenziteta u Evropi više nije fantazija i pozvao na izgradnju zajedničkog odbrambenog kapaciteta Evrope. "Mislim da živimo… »
Borelj: Mogućnost konvencionalnog rata u Evropi više nije fantazija

Borelj: Mogućnost konvencionalnog rata u Evropi više nije fantazija

Insajder 10.04.2024
Visoki predstavnik EU za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borelj upozorio je da mogućnost konvencionalnog rata visokog intenziteta u Evropi više nije fantazija i pozvao na izgradnju zajedničkog odbrambenog kapaciteta Evrope. 'Mislim da živimo… »

Vesti dana »