Povezane vesti

Trinkijeri: ''Srce kaže - Partizan!''

Trinkijeri: ''Srce kaže - Partizan!''

Sportske.net 10.04.2024
Vreme je da se u naredna dva dana ''podele i preostale vize'' za ulazak u plej-in Evrolige, a najveću pažnju privlače dva duela, Efes - Crvena zvezda u četvrtak i Partizan - Valensija, dan kasnije. Znate već, ako Crvena zvezda savlada ekipu Efesa, a… »
Sferopulos pred Efes: Igramo za sebe, ne za druge

Sferopulos pred Efes: Igramo za sebe, ne za druge

Politika 10.04.2024
Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos rekao je danas da će njegova ekipa predstojeću utakmicu protiv Efesa, poslednju u Evroligi, igrati za sebe, ne za druge. „Za mene je najvažnije šta ćemo mi da uradimo i kako ćemo mi da izgledamo… »
Trinkijeri: Razum kaže Efes, srce kaže Partizan

Trinkijeri: Razum kaže Efes, srce kaže Partizan

Sport klub 10.04.2024
Trener Žalgirisa Andrea Trinkijeri govorio je o očekivanjima u samoj završnici evroligaške sezone. Nade Žalgirisa da se domogne plej-ina nestale su posle prošlonedeljnog poraza od Monaka, a u poslednjoj rundi tim iz Kaunasa igra protiv Real Madrida… »
"Razum kaže Efes, srce kaže Partizan"

"Razum kaže Efes, srce kaže Partizan"

B92 10.04.2024
Andrea Trinkijeri, trener košarkaša Žalgirisa, govorio je o raspletu za poslednje mesto koje vodi u plej-in pred završnicu regularnog dela sezone. Njegov tim je ostao bez šansi da se plasira u drugi deo sezone, ali ne i njegov bivši tim Partizan… »
Ovo će razbesneti grobare: Sferopulos otkrio na koje igrače ne računa protiv Efesa!

Ovo će razbesneti grobare: Sferopulos otkrio na koje igrače ne računa protiv Efesa!

Hot sport 10.04.2024
Zvezda ne putuje u kompletnom sastavu u Istanbul Košarkaši Crvene zvezde će se u četvrtak oprostiti od Evrolige, a njihov rival će biti turski Anadolu Efes. Zvezda već određen period ne igra utakmice od rezultatskog značaja u Evroligi, međutim… »
Sferopulosa briga za Partizan: "Igramo za nas, nećemo za druge"

Sferopulosa briga za Partizan: "Igramo za nas, nećemo za druge"

B92 10.04.2024
Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos je izneo utiske pred duel sa Efesom. Crveno-beli putuju u Istanbul, gde ih u četvrtak od 19 časova i 30 minuta očekuje duel sa Efesom. "Igramo poslednji meč ove sezone, ovo je potpuno drugačiji meč. Imaju pun… »
Sferopulos pred Efes: Igramo za sebe, ne za druge

Sferopulos pred Efes: Igramo za sebe, ne za druge

Sportski žurnal 10.04.2024
Strateg crveno-belih pričao i o statusu Topića, Davidovca, Lazarevića, Tompkinsa. Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos rekao je danas da će njegova ekipa predstojeću utakmicu protiv Efesa, poslednju u Evroligi, igrati za sebe, ne za… »
''Igramo za nas, ne za druge!'' Sferopulos pred meč Zvezde sa Efesom

''Igramo za nas, ne za druge!'' Sferopulos pred meč Zvezde sa Efesom

Večernje novosti 10.04.2024
Za mene smo mi sami sebi najbitniji. Igraćemo za nas, nećemo za druge, mada ih respektujemo, rekao je trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos uoči gostovanja Efesu u poslednjem kolu Evrolige. FOTO: M. Vukadinović Utakmica se igra sutra od… »
Sferopulos izjavio nešto što će se svideti "Grobarima", ali Zvezda oslabljena ide u Istanbul

Sferopulos izjavio nešto što će se svideti "Grobarima", ali Zvezda oslabljena ide u Istanbul

Sportske.net 10.04.2024
Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos izjavio je pred meč sa Anadolu Efesom da njegova ekipa igra isključivo za sebe u poslednjem kolu regularnog dela Evrolige. Iako je Crvena zvezda odavno izgubila svoje šanse za plasman u plej-of… »
Zvezda oslabljena ide u Tursku! Loše vesti za Partizan, oglasio se Sferopulos: Igramo za nas, ne druge!

Zvezda oslabljena ide u Tursku! Loše vesti za Partizan, oglasio se Sferopulos: Igramo za nas, ne druge!

Mondo 10.04.2024
Crvena zvezda neće imati sve igrače na raspolaganju za meč sa Efesom u 34. kolu Evrolige. Crvena zvezda neće imati sve igrače na raspolaganju za meč sa Efesom u 34. kolu Evrolige. Crvena zvezda Meridianbet putuje u Istanbul gde je u četvrtak… »
Sferopulos pred Efes: Igramo za sebe, ne za druge

Sferopulos pred Efes: Igramo za sebe, ne za druge

Radio sto plus 10.04.2024
“Za mene je najvažnije šta ćemo mi da uradimo i kako ćemo mi da izgledamo. Igramo za nas, ne za druge. Sve poštujemo, sve protivnike, ali nama je utakmica bitna zbog nas. Borićemo se za sebe”, rekao je Sferopulos novinarima, prenosi Mocartsport… »
Zvezda oslabljena ide u Istanbul! Janis Sferopulos otkrio: Nekoliko igrača pod znakom pitanja, evo kada će se znati konačan…

Zvezda oslabljena ide u Istanbul! Janis Sferopulos otkrio: Nekoliko igrača pod znakom pitanja, evo kada će se znati konačan…

Kurir 10.04.2024
Košarkaši Crvene zvezde u četvrtak od 19.30 imaće priliku da odigraju poslednji meč u Evroligi ove sezone. Protivnik je Efes, a Zvezda će u Istanbulu biti oslabljena. Tako je bar na otvorenom treningu pred put u Tursku istakao Janis Sferopulos. -… »
Grobari se ovome nisu nadali: Zvezda oslabljena putuje u Istanbul na odlučujući meč za Partizan

Grobari se ovome nisu nadali: Zvezda oslabljena putuje u Istanbul na odlučujući meč za Partizan

Telegraf 10.04.2024
Trener Zvezde neće imati na raspolaganju sve igrače. Košarkaši Crvene zvezde završavaju evroligašku sezonu za ovu godinu utakmicom u Istanbulu protiv Anadolu Efesa. Zvezda već neko vreme nema imperativ u utakmicama Evrolige, kada je ostala bez… »

Vesti dana »