Povezane vesti

Ceca više neće da ćuti Željkovoj deci: Ovo je njen odgovor na njihove tužbe i prozivanja po medijima

Ceca više neće da ćuti Željkovoj deci: Ovo je njen odgovor na njihove tužbe i prozivanja po medijima

Svet & Skandal 10.04.2024
Deca Željka Ražnatovića su baš ovakva, tvrdi Ceca Folk diva Ceca Ražnatović gostovala je u emisiji kod Goce Tržan, gde je iznela neke detalje iz svog života, o kojima ranije nije govorila. Najviše je pričala o svom pokojnom suprugu i deci, ali… »
"Nema veze da li sam ja u kontaktu sa njima ili ne...": Ceca progovorila o Arkanovoj deci, evo šta pevačica kaže o njima

"Nema veze da li sam ja u kontaktu sa njima ili ne...": Ceca progovorila o Arkanovoj deci, evo šta pevačica kaže o njima

Blic 10.04.2024
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović progovorila je o Željku Ražnatoviću Arkanu, a tom prilikom se dotakla i njegovo sedmoro dece. - Ko je zapravo bio on? Svašta smo se načitali, naslušali...šta bi ti sad svima rekla, ko je bio Željko? - upitala… »
"Nema veze da li sam ja u kontaktu sa njima ili ne..." Ceca prvi put progovorila o Arkanovoj deci: Imao je burnu prošlost...

"Nema veze da li sam ja u kontaktu sa njima ili ne..." Ceca prvi put progovorila o Arkanovoj deci: Imao je burnu prošlost...

Kurir 10.04.2024
Svetlana Ceca Ražnatović progovorila je o Željku Ražnatoviću Arkanu, a tom prilikom se dotakla i njegovo sedmoro dece. - Ko je zapravo bio on? Svašta smo se načitali, naslušali...šta bi ti sad svima rekla, ko je bio Željko? - upitala ju je Goca… »
Ceca progovorila o Arkanovoj deci: Pored Anastasije i Veljka ih ima još 7, evo šta ona danas kaže o njima

Ceca progovorila o Arkanovoj deci: Pored Anastasije i Veljka ih ima još 7, evo šta ona danas kaže o njima

Telegraf 10.04.2024
"Ja kada bih ponovo sebi mogao da biram put, ja bih drugačije birao svoj put, ali ja nisam imao mogućnosti. Moja deca imaju mogućnosti i moja deca će biti na pravom putu", Arkan o svojoj deci. Folk zvezda Ceca Ražnatović govorila je u emisiji Goce… »

Vesti dana »