Povezane vesti

"Od muža nisam čula: 'Zašto si to uradila', nego..." Anđela opisala reakciju Dudaša kad je saznao za tužbu

"Od muža nisam čula: 'Zašto si to uradila', nego..." Anđela opisala reakciju Dudaša kad je saznao za tužbu

Telegraf 10.04.2024
Sve vreme joj je davao vetar u leđa. Mlada glumica Anđela Jovanović trenutno prolazi kroz proces suđenja sa kolegom Branislavom Lečićem. Podsetimo, Anđela je odbila da se nađe u kadru sa Lečićem u seriji "Radio Mileva", zbog čega je on tužio i… »
"Plašila sam se": Anđela Jovanović o slučaju sa Branislavom Lečićem: "Razne moje koleginice i ja smo imale loša iskustva…

"Plašila sam se": Anđela Jovanović o slučaju sa Branislavom Lečićem: "Razne moje koleginice i ja smo imale loša iskustva…

Blic 10.04.2024
Anđela Jovanović odbila da igra u istoj sceni sa kolegom Branislavom Lečićem u seriji "Radio Mileva", nakon čega ju je Lečić tužio. Prošlog meseca održano je prvo ročište, a Anđela je sada u podkastu "Tampon zona", progovorila o svojoj… »
"Plašila sam se, ali ne bih mogla da živim da nisam poslušala sebe!" Velika ispovest Anđele Jovanović o Lečiću

"Plašila sam se, ali ne bih mogla da živim da nisam poslušala sebe!" Velika ispovest Anđele Jovanović o Lečiću

Telegraf 10.04.2024
Otkrila detalje koji do sada nisu bili poznati javnosti. Mlada glumica Anđela Jovanović odbila je da deli scenu sa starijim kolegom Branislavom Lečićem u seriji "Radio Mileva", oko čega se podigla velika prašina, a sve zbog toga što je glumac… »

Vesti dana »