Povezane vesti
Agencija za sprečavanje korupcije otvorila ispostavu i u Novom Sadu: Nadležnosti približene građanima, funkcionerima…
Večernje novosti 10.04.2024
REPUBLIČKA Agencija za sprečavanje korupcije (ASK) otvorila je danas u Novom Sadu svoju područnu jedinicu koja je, posle kragujevačke i niške, treća ispostava te nezavisne institucije izvan njenog sedišta u Beogradu. Z. grumić Obraćajući se… »
Otvorena novosadska kancelarija Agencije za sprečavanje korupcije
Radio 021 10.04.2024
U Novom Sadu je otvorena kancelarija Agencije za sprečavanje korupcije. Novosadsko odeljenje je otvoreno u sklopu širenja rada van Beograda i do sada su već počela da rade kancelarije u Kragujevcu i Nišu, a sve sa ciljem da se delovanje Agencije… »
Temelj stabilnosti zemlje i važna društvena misija: U Novom Sadu otvorena područna jedinica Agencije za sprečavanje…
Kurir 10.04.2024
U Novom Sadu, u zgradi Poslovnog centra "Apolo", zvanično je otvorena Područna jedinica Agencije za sprečavanje korupcije, koja je, posle Kragujevca i Niša, treća u nizu van sedišta u Beogradu. Ovim činom je u planiranom roku okončan rad na jednom… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 7 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 7 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Vrlo težak poraz Partizana: Efes deklasirao crno-bele u prepunoj Areni
Danas pre 5 satijoš 2 povezane