Povezane vesti

Poznat uzrok smrti Bivši učesnik Zvezda Granda preminuo u 26. godini! Supruga neutešna:Ode mi duša moja, sve na svetu…

Poznat uzrok smrti Bivši učesnik Zvezda Granda preminuo u 26. godini! Supruga neutešna:Ode mi duša moja, sve na svetu…

Dnevnik 10.04.2024
Nekadašnji učesnik muzičkog takmičenja Zvezde Granda, Mujo Hodžić, umro je juče u 26. godini. Naime, izvor blizak Grand portalu otkrio je da je pevač bio u izuzetno lošem stanju, kao i da je u poslednje vreme imao psihičkih problema zbog čega… »
Bivši učesnik Zvezda Granda izvršio samoubistvo: Mujo je imao 26 godina, prijatelji se opraštaju

Bivši učesnik Zvezda Granda izvršio samoubistvo: Mujo je imao 26 godina, prijatelji se opraštaju

Mondo 10.04.2024
Nekadašnji učesnik takmičenja "Zvezda Granda" Mujo Hodžić preminuo je u 26. godini. Nekadašnji učesnik takmičenja "Zvezda Granda" Mujo Hodžić preminuo je u 26. godini. Nekadašnji učesnik "Zvezda Granda", Mujo Hodžić, umro je juče, u 26… »
"Ode moje sve na svetu" Tuga zbog preranog odlaska pevača Granda (26), nedavno počeo da živi s devojkom

"Ode moje sve na svetu" Tuga zbog preranog odlaska pevača Granda (26), nedavno počeo da živi s devojkom

Mondo 10.04.2024
Nevenčana supruga Muja Hodžića se oglasila na mrežama. Nevenčana supruga Muja Hodžića se oglasila na mrežama Pevač Mujo Hodžić, nekadašnji učesnik Zvezda Granda, preminuo je u 26 godini. Prijatelji koji se opraštaju od njega na društvenim… »
Grand: Bivši takmičar Zvezda Granda (26) je izvršio samoubistvo

Grand: Bivši takmičar Zvezda Granda (26) je izvršio samoubistvo

Telegraf 10.04.2024
Velika tuga... Nekadašnji učesnik "Zvezda Granda", Mujo Hodžić, umro je juče, u 26. godini. Grand je na svom portalu objavio ovu tužnu vest, navodeći da je pevač sebi oduzeo život. Kako pišu, pevač je navodno bio u lošem psihičkom stanju… »

Vesti dana »