Povezane vesti

Novi DSS I ” Niš, moj grad” pokreću građanske inicijative za besplatne udžbenike I vrtiće I ukidanje video nadzora…

Novi DSS I ” Niš, moj grad” pokreću građanske inicijative za besplatne udžbenike I vrtiće I ukidanje video nadzora…

Jug press 10.04.2024
NIŠ Iz Nove demokratske stranke Srbije i koalicije “Niš, moj grad”, koji će zajedno izaći na predstojeće lokalne izbore, pokreću dve građanske inicijative, da svi niški osnovci i srednjoškolci dobiju besplatne udžbenike od naredne školske… »
Nova inicijativa opozicije: Besplatni udžbenici za sve đake u Srbiji. Potpisi i za ukidanje sistema “Oko sokolovo”.

Nova inicijativa opozicije: Besplatni udžbenici za sve đake u Srbiji. Potpisi i za ukidanje sistema “Oko sokolovo”.

Glas juga 10.04.2024
Nova Demokratska stranka Srbije (Novi DSS) i koalicija “Niš moj grad” planiraju da ovog vikenda započnu sakupljanje potpisa građana Niša za inicijativu koja zahteva da svi osnovci i srednjoškolci u Srbiji dobiju besplatne udžbenike počevši od… »
Novi DSS i ‘Niš moj grad’ prikupljaju potpise za besplatne đačke udžbenike u celoj Srbiji

Novi DSS i ‘Niš moj grad’ prikupljaju potpise za besplatne đačke udžbenike u celoj Srbiji

Radio sto plus 10.04.2024
Njihov predlog je da besplatne udžbenike obezbedi država, a ne gradovi i opštine. Potpredsednica Izvršnog odbora Novog DSS i poslanica Slađana Miletić je kazala da je nedopustivo što je aktuelna vlast dopustila da u nekim delovima zemlje učenici… »
Novi DSS i "Niš, moj grad" traže da besplatne udžbenike omogući država, a ne da zavise od gradske vlasti

Novi DSS i "Niš, moj grad" traže da besplatne udžbenike omogući država, a ne da zavise od gradske vlasti

Južne vesti 10.04.2024
Iz Nove demokratske stranke Srbije i koalicije “Niš, moj grad”, koji će zajedno izaći na predstojeće lokalne izbore, pokreću inicijativu da svi niški osnovci i srednjoškolci dobiju besplatne udžbenike od naredne školske godine. Predlog je da… »

Vesti dana »