Povezane vesti
Do Kvon može biti izručen i Južnoj Koreji i SAD: Crnogorski ministar pravde doneće konačnu odluku
Euronews 10.04.2024
Viši sud u Podgorici doneo je nepravosnažno rešenje kojim je utvrdio da su ispunjene zakonske pretpostavke za izručenje okrivljenog Do Kvona u odnosu na obe zamolnice - Južne Koreje i SAD, dok će konačnu odluku o ovom predmetu doneti ministar pravde… »
Viši sud y Podgorici: Odluku kome će biti izručen kralj kriptovaluta doneće ministar Milović
Telegraf 10.04.2024
Viši sud: Odluku kome će biti izručen Do Kvon doneće ministar Milović. Viši sud u Podgorici doneo je nepravosnažno rešenje kojim je utvrdio da su ispunjene zakonske pretpostavke za izručenje okrivljenog Do Kvona u odnosu na obe zamolnice - Južne Koreje i… »
Hoće li „kralj kriptovaluta“ biti izručen Južnoj Koreji: Konačnu odluku donosi ministar pravde
N1 Info 10.04.2024
Viši sud u Podgorici doneo je rešenje kojim je utvrdio da su ispunjene zakonske pretpostavke za izručenje okrivljenog Do Kvona, poznatog kao "kralj kriptovaluta", u odnosu na zamolnice iz Južne Koreje i Sjedinjenih Američkih Država, ali će konačnu odluku… »
Vesti dana »
Srbija pod snegom: Vanredno u 11 opština, trafostanice u Loznici ponovo pod naponom, upozorenje Puteva Srbije
NIN pre 21 minutajoš 36 povezanih
Vanredna situacija u 11 opština i gradova u Srbiji: Otklonjen kvar na dalekovodu Arilje-Ivanjica, struja stiže postepeno
Newsmax Balkans pre 21 minutajoš 57 povezanih
Šef francuske diplomatije pozvao SAD da prekinu sa ucenjivanjem oko Grenlanda
Beta pre 3 satajoš 27 povezanih





