Povezane vesti

Feđa Dudić pred istorijski meč: ''Vidim da se podigla atmosfera, sve sam rekao iz srca, nikog ne teram na nešto loše''

Feđa Dudić pred istorijski meč: ''Vidim da se podigla atmosfera, sve sam rekao iz srca, nikog ne teram na nešto loše''

Sportske.net 10.04.2024
Fudbalska euforija u Kragujevcu dostiže vrhunac uoči sutrašnje utakmice četvrtfinala Kupa Srbije između Radničkog 1923 i Novog Pazara. Duel starih rivala će ovoga puta imati i istorijski značaj, pogotovo za Kragujevčane koji su u prilici da se… »
Trener Pazaraca pred put u Kragujevac: ''Ko smo mi ako se prilagođavamo svakom protivniku?''

Trener Pazaraca pred put u Kragujevac: ''Ko smo mi ako se prilagođavamo svakom protivniku?''

Sportske.net 10.04.2024
Trener fudbalera Novog Pazara Slavko Matić rekao je da od njegove ekipe zavisi rezultat predstojećeg četvrtfinala Kupa Srbije protiv Radničkog u Kragujevcu. "Kup je drugo takmičenje. Odvojili smo ga od prvenstva na sve načine. Rival je ostvario osam… »
Matić pred Radnički: Kup je sasvim drugo takmičenje

Matić pred Radnički: Kup je sasvim drugo takmičenje

Sportski žurnal 10.04.2024
Radnički 1923 i Novi Pazar igraju u četvrtak od 16 časova na stadionu “Čika Dača”. Trener fudbalera Novog Pazara Slavko Matić rekao je da od njegove ekipe zavisi rezultat predstojećeg četvrtfinala Kupa Srbije protiv Radničkog u Kragujevcu. -… »

Vesti dana »