Povezane vesti

Milojević: Tražimo najbolju poziciju za Krasoa (VIDEO)

Milojević: Tražimo najbolju poziciju za Krasoa (VIDEO)

Sport klub 11.04.2024
Pokušava Vladan Milojević da Žan-Filipu Krasou pronađe mesto na kojem najviše može da pruži u Zvezdinom timu, ali i posle kup utakmice protiv Vrščana ne deluje da će reprezentativac Obale Slonovače biti starter u prvenstvenim utakmicama… »
Bio je zvezdino najjače oružje, pa nestao! Vladan Milojević ga traži: "Dete mnogo radi, vratiće nam!"

Bio je zvezdino najjače oružje, pa nestao! Vladan Milojević ga traži: "Dete mnogo radi, vratiće nam!"

Mondo 11.04.2024
Ofanzivac Crvene zvezde Žan Filip Kraso poslednjih meseci traži svoju ulogu u klubu. Ofanzivac Crvene zvezde Žan Filip Kraso poslednjih meseci traži svoju ulogu u klubu. Fudbaleri Crvene zvezde prošli su u polufinale Kupa Srbije, pošto su u sredu… »
Milojević: Zadovoljan sam, idemo dalje

Milojević: Zadovoljan sam, idemo dalje

Danas 10.04.2024
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je večeras da je želeo da na meču protiv OFK Vršca pruži šansu pojedinim mladim igračima i da da su oni opravdali ukazano poverenje. „Mislim da je utakmica bila dobra, takmičarska. Hteli… »
Crvena zvezda rutinski do polufinala Kupa

Crvena zvezda rutinski do polufinala Kupa

Danas 10.04.2024
Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u polufinale Kupa Srbije, pošto su na svom terenu pobedili OFK Vršac sa 3:0. Strelci za Zvezdu bili su Aleksandar Katai u šestom, Šerif Ndijaje u 65. i Osman Bukari u 82. minutu. Povela je Zvezda u šestom… »

Vesti dana »