Povezane vesti

"Ovako moja ljubav i ja slavimo Bajram" Fešta u domu Džinovića izgleda Ovako: Haris okupio prijatelje, Ceca podelila snimak…

"Ovako moja ljubav i ja slavimo Bajram" Fešta u domu Džinovića izgleda Ovako: Haris okupio prijatelje, Ceca podelila snimak…

Kurir 11.04.2024
Haris Džinović sinoć je u svojoj vili na Senjaku, proslavio bitan datum za njega i njegovu porodicu. Pripadnici islamske veroispovesti obeležavaju Bajram, a folker Haris Džinović je tim povodom u svom domu sinoć organizovao slavlje. Na veselju je… »
Haris ne može da sakrije koliko mu je drago: Devojka Kana Džinovića u najtežim danima za porodicu sve iznenadila gestom…

Haris ne može da sakrije koliko mu je drago: Devojka Kana Džinovića u najtežim danima za porodicu sve iznenadila gestom…

Story 11.04.2024
Sinoć je porodica Džinović u vili na Senjaku proslavila prvi Bajram bez Meline. U porodičnom domu sve je bilo preuređeno za veliko slavlje, a domaćin je sa osmehom čekao goste. Uz njega su stajali sin Kan i ćerka Đina, pružajući ocu podršku u… »
„Hoće da mi kažu s kim to spavaš“: Da li je ovo poruka koju je Haris uputio Melini posle razvoda – u sve je umešana i…

„Hoće da mi kažu s kim to spavaš“: Da li je ovo poruka koju je Haris uputio Melini posle razvoda – u sve je umešana i…

Nova 11.04.2024
Pripadnici islamske veroispovesti juče su obeležili Bajram, a tim povodom slavlje je priredio i pevač Haris Džinović. Atmosferu sa njegove proslave na svom profilu na Instagramu pokazala je Harisova koleginica Svetlana Ceca Ražnatović. Ona i… »
(Video): Ovo je Melinina i Harisova snajka Sinoć je bila na žurki u luksuznoj vili u kratkoj haljini sa dubokim dekolteom…

(Video): Ovo je Melinina i Harisova snajka Sinoć je bila na žurki u luksuznoj vili u kratkoj haljini sa dubokim dekolteom…

Blic 11.04.2024
Haris Džinović sinoć je povodom Bajrama organizovao gala slavlje u svojoj vili na Senjaku, a glavni domaćin bio je njegov sin Kan. Pored velikog broja zvanica u luksuznu vilu stigla je i Harisova i Melinina snajka, odnosno Kanova devojka. Naša ekipa… »
Prvo slavlje u domu Džinovića bez Meline: Ova poznata dama mu je ulepšala veče (FOTO)

Prvo slavlje u domu Džinovića bez Meline: Ova poznata dama mu je ulepšala veče (FOTO)

Story 11.04.2024
Da je Haris Džinović slavlje u domu povodom Bajrama priredio doznalo se već sinoć. Mreže su gorele, a gotovo sve brojne zvanice, među kojima je bilo i onih poznatih javnosti, na svojim profilima objavili su makar delić atmosfere. Jasno je bilo… »
"Otišla je voljena u zagrljaj drugom": Haris Džinović pevao celu noć, a svi se pitaju da li je ovu pesmu posvetio melini…

"Otišla je voljena u zagrljaj drugom": Haris Džinović pevao celu noć, a svi se pitaju da li je ovu pesmu posvetio melini…

Blic 11.04.2024
Pevač Haris Džinović sinoć je u svojoj vili na Senjaku organizovao veliko slavlje povodom Bajrama. Tom prilikom okupio je veliki broj prijatelja, a sve ih je zabavljao do kasno u noć. Haris je tokom cele večeri izvodio svoje najveće hitove među… »
Ceca lumpovala kod Harisa Džinovića u jednostavnom, a moćnom stajlingu: Pevačica cela u šljokicama, a jedan detalj je…

Ceca lumpovala kod Harisa Džinovića u jednostavnom, a moćnom stajlingu: Pevačica cela u šljokicama, a jedan detalj je…

Blic 11.04.2024
Pripadnici islamske veroispovesti juče su obeležili Bajram, a pevač Haris Džinović je tim povodom u svom domu organizovao slavlje. Pevačica Ceca Ražnatović je prisustvovala proslavi, a njen jednostavan ali brutalno dobar stajling nikoga nije… »
(Video) Kan kao glava kuće Džinović: Ispratio Cecu iz vile na Senjaku, a onda i njih dve - Pravi džentlmen

(Video) Kan kao glava kuće Džinović: Ispratio Cecu iz vile na Senjaku, a onda i njih dve - Pravi džentlmen

Blic 11.04.2024
Haris Džinović sinoć je organizovao veliko slavlje u porodičnoj kući na Senjaku povodom obeležavanja Bajrama. U njegovoj kući je bila prava fešta, a čak i ispred vile se čulo kako Haris peva svoj hit: "Ja ništa više nemam, a to i ti znaš… »
(Video) "Kako mi nedostaješ, da li: Znaš?" Haris Džinović zapevao iz sveg glasa, ori se ispred vile na Senjaku

(Video) "Kako mi nedostaješ, da li: Znaš?" Haris Džinović zapevao iz sveg glasa, ori se ispred vile na Senjaku

Blic 11.04.2024
Haris Džinović organizovao je veliko slavlje u porodičnoj kući na Senjaku povodom obeležavanja Bajrama. On je u svom domu ugostio prijatelje među kojima se našla i najveća balkanska zvezda Ceca Ražnatović. U jednom trenutku Haris i Ceca su… »
Harisov sin ispraća cecu iz vile na senjaku: Folk diva do ponoći slavila sa Džinovićima, izljubila se sa Kanom: "Sjajno sam…

Harisov sin ispraća cecu iz vile na senjaku: Folk diva do ponoći slavila sa Džinovićima, izljubila se sa Kanom: "Sjajno sam…

Blic 11.04.2024
Pripadnici islamske veroispovesti obeležavaju Bajram, a folker Haris Džinović je tim povodom u svom domu sinoć organizovao slavlje. U njegovoj kući je bila prava fešta, a čak i ispred vile se čulo kako Haris peva svoj hit: "Ja ništa više nemam… »
Haris Džinović nakon razvoda organizovao veselje (FOTO)

Haris Džinović nakon razvoda organizovao veselje (FOTO)

Svet plus 11.04.2024
Pevač Haris Džinović nedavno se razveo od supruge Meline, a kako su pripadnici islamske veroispovesti juče obeležavali prvi dan Bajrama, Haris je organizovao veselje. U Harisovom domu sinoć je bilo zabave, a pevač je zapevao i svoj hit: "Ja ništa… »
(Video) "šta me briga kad sam opet sam": Haris Džinović okupio prijatelje u vili na Senjaku, peva iz sveg glasa - Ceca…

(Video) "šta me briga kad sam opet sam": Haris Džinović okupio prijatelje u vili na Senjaku, peva iz sveg glasa - Ceca…

Blic 11.04.2024
Pripadnici islamske veroispovesti obeležavaju Bajram, a folker Haris Džinović je tim povodom u svom domu organizovao slavlje. U njegovoj kući je prava fešta, a čak i ispred vile se čuje kako Haris peva svoj hit: "Ja ništa više nemam, a to i ti… »
Slavlje u domu harisa džinovića: Ceca Ražnatović podelila snimak sa pevačem, on ne skida osmeh: "Moja ljubav i ja slavimo"…

Slavlje u domu harisa džinovića: Ceca Ražnatović podelila snimak sa pevačem, on ne skida osmeh: "Moja ljubav i ja slavimo"…

Blic 11.04.2024
Pripadnici islamske veroispovesti danas obeležavaju Bajram, a pevač Haris Džinović je tim povodom u svom domu organizovao slavlje. Trenutke atmosfere na svom Instagram profilu podelila je muzička zvezda Svetlana Ceca Ražnatović. Ona je podelila… »
(Video) Ceca se uvija, Đina je snima: Isplivali privatni snimci sa slavlja u vili Harisa Džinovića na Senjaku

(Video) Ceca se uvija, Đina je snima: Isplivali privatni snimci sa slavlja u vili Harisa Džinovića na Senjaku

Blic 11.04.2024
Pripadnici islamske veroispovesti obeležavaju Bajram, a Haris Džinović je tim povodom napravio veliko slavje u svom domu na Senjaku. Među zvanicama se našla i Svetlana Ceca Ražnatović koja je dovela atmosferu do usijanja. Harisova deca, sin Kan i… »

Vesti dana »