Povezane vesti

Jokić: Cela MVP priča ide van kontrole, ni mojim saigračima nije važno

Jokić: Cela MVP priča ide van kontrole, ni mojim saigračima nije važno

RTS 11.04.2024
As Denver nagetsa Nikola Jokić istakao je da mnogo igrača u NBA zaslužuje MVP nagradu, pa mu neće teško pasti ukoliko je ne osvoji po treći put. Posle partije od 41 poena, 11 skokova i sedam asistencija u pobedi Denver nagetsa 116:107 nad Minesota… »
NBA legenda nema dilemu: "Jokić je zapečatio MVP trofej"

NBA legenda nema dilemu: "Jokić je zapečatio MVP trofej"

Telegraf 11.04.2024
Jokić je protiv Minesote ubacio 41 poen. Nekadašnja velika NBA zvezda Pol Pirs tvrdi da je Nikola Jokić, nakon pobede Denvera protiv Minesote, zapečatio MVP priznanje. Jokić je u trijumfu 116:107 postigao 41 poen, uz 11 skokova i sedam asistencija. -… »
Reči koje su svi želeli da čuju! MVP trka je gotova, Jokić uzima titulu i to je to! Čuveni as tvrdi: "On je zapečatio MVP…

Reči koje su svi želeli da čuju! MVP trka je gotova, Jokić uzima titulu i to je to! Čuveni as tvrdi: "On je zapečatio MVP…

Kurir 11.04.2024
Košarkaši Denvera probili su se na prvo mesto Zapadne konferencije nakon što su u noći za nama pobedili Minesotu rezultatom 116:107. Još jednu maestralnu partiju prikazao je Nikola Jokić koji je meč završio sa 41 poenom, 11 skokova i sedam… »
Šmekerski! Jokić je glavni kandidat za MVP titulu, ali on smatra drugačije: "Mislim da još nekoliko igrača zaslužuje tu…

Šmekerski! Jokić je glavni kandidat za MVP titulu, ali on smatra drugačije: "Mislim da još nekoliko igrača zaslužuje tu…

Kurir 11.04.2024
Košarkaši Denvera u derbiju Zapadne konferencije savladali su ekipu Minesote 116:107, a apsolutni junak ove izuzetno značajne pobede tima iz Kolorada bio je maestralni srpski košarkaš Nikola Jokić. Jokić je odigrao meč za pamćenje, a Denver je… »
Jokića niko ne može da čuva u NBA ligi! Meloun objasnio celom svetu zbog čega je Srbin najbolji - "On nikada ne beži od…

Jokića niko ne može da čuva u NBA ligi! Meloun objasnio celom svetu zbog čega je Srbin najbolji - "On nikada ne beži od…

Kurir 11.04.2024
Još jednu partiju za košarkaške udžbenike prikazao je neponovljivi srpski košarkaš Nikola Jokić. Košarkaši Denvera u derbiju Zapada savladali su ekipu Minesote rezultatom 116:107, a junak važnog trijumfa u borbi za lidersku poziciju na tabeli… »
Pirs: Jokić je zapečatio MVP titulu

Pirs: Jokić je zapečatio MVP titulu

RTS 11.04.2024
Legenda NBA lige Pol Pirs prokomentarisao je partiju Nikole Jokića protiv Minesota timbervulvsa. Denver nagetsi su slavili u "Bol" areni 116:107 nad Minesotom, glavnim konkurentnom za prvo mesto za prvo mesto na Zapadu. Nikola Jokić je bio na vrhuncu… »

Vesti dana »