Povezane vesti

Mića megatrend dužan bivšoj ženi 800.000 evra! Komora javnih izvršitelja se oglasila o zapleni kuće na Senjaku

Mića megatrend dužan bivšoj ženi 800.000 evra! Komora javnih izvršitelja se oglasila o zapleni kuće na Senjaku

Mondo 11.04.2024
Oglasila se Komora javnih izvršitelja o slučaju Miće Jovanovića. Oglasila se Komora javnih izvršitelja o slučaju Miće Jovanovića. Kuću Miće Jovanovića zaplenili su izvršitelji danas, a sada se oglasila Komora javnih izvršitelja povodom… »
Izvršitelje sačekao zazidan ulaz! Zaplenjena vila Miće Jovanovića zbog duga prema bivšoj ženi

Izvršitelje sačekao zazidan ulaz! Zaplenjena vila Miće Jovanovića zbog duga prema bivšoj ženi

Mondo 11.04.2024
Mići Jovanoviću zaplenjena je kuća na Senjaku u Beogradu. Mići Jovanoviću zaplenjena je kuća na Senjaku u Beogradu. Kuću Miće Jovanovića zaplenili su izvršitelji danas, a sada se oglasila Komora javnih izvršitelja povodom njegovih tvrdnji da ta… »
Izvršitelji zaplenili kuću Miće megatrenda! Jovanović: Neće se ovako završiti, podneo sam krivičnu prijavu

Izvršitelji zaplenili kuću Miće megatrenda! Jovanović: Neće se ovako završiti, podneo sam krivičnu prijavu

Mondo 11.04.2024
Izvršitelji su zaplenili kuću na Senjaku koja je na ime biznismena Miće Jovanovića. Izvršitelji su zaplenili kuću na Senjaku koja je na ime biznismena Miće Jovanovića. Nakon što je pre nekoliko dana izvršiteljima bio onemogućan ulazak, oni su… »
Blic saznaje: Izvršitelji zaplenili kuću Miće Megatrenda: "Tužio sam bivšu suprugu Milicu, neće se ovako završiti"

Blic saznaje: Izvršitelji zaplenili kuću Miće Megatrenda: "Tužio sam bivšu suprugu Milicu, neće se ovako završiti"

Blic 11.04.2024
Danas u 10 časova, od strane izvršitelja, zaplenjena je kuća na Senjaku na ime biznismena Miće Jovanovića poznatijeg kao Mića Megatrend. Ovu informaciju za “Blic” je potvrdio Jovanović i objasnio o čemu se radi. - Završili su sve. Ušli su… »

Vesti dana »