Povezane vesti

Butković objavio Milanovićev raspored: Zorane, pa jesi se ti to predomislio?

Butković objavio Milanovićev raspored: Zorane, pa jesi se ti to predomislio?

SEEbiz 11.04.2024
ZAGREB - Ministar mora, prometa i infrastrukture Oleg Butković reagirao je nakon što je Zoran Milanović tijekom obraćanja novinarima poručio da ne planira podnijeti ostavku na dužnost predsjednika. "Zorane, pa jesi se ti to predomislio? Ili si… »
Milanović: Butković kaže da ću dati ostavku? Trebamo vjerovati lažovu koji se konzultira s kravom?!

Milanović: Butković kaže da ću dati ostavku? Trebamo vjerovati lažovu koji se konzultira s kravom?!

SEEbiz 11.04.2024
ZAGREB - Predsjednik Republike i vrhovni zapovjednik Oružanih snaga Republike Hrvatske Zoran Milanović uručio je danas na Pantovčaku odličja i dodijelio počasne činove brigadnih generala braniteljima iz Domovinskog rata. Nakon događaja Milanović… »
„Milanović sutra daje ostavku“: Fejsbuk rat predsednika i ministra Hrvatske ne prestaje, a sada je stigao i ozbiljan…

„Milanović sutra daje ostavku“: Fejsbuk rat predsednika i ministra Hrvatske ne prestaje, a sada je stigao i ozbiljan…

Nova 11.04.2024
Nakon što je ministar mora, saobraćaja i infrastrukture Oleg Butković jutros na Fejsbuku objavio kako predsednik Zoran Milanović u petak namerava da podnese ostavku na tu funkciju, što je nazvao "potezom očajnika", ubrzo se oglasio i sam Milanović… »
Puhovski o Milanovićevoj navodnoj ostavci: Jasno je što hoće postići

Puhovski o Milanovićevoj navodnoj ostavci: Jasno je što hoće postići

SEEbiz 11.04.2024
ZAGREB - Nakon višednevnog prepucavanja s predsjednikom Republike, potpredsjednik Vlade i HDZ-a Oleg Butković jutros je objavio kako će SDP-ov premijerski kandidat Zoran Milanović sutra dati ostavku na mjesto šefa države kako bi, kako Butković… »
Butković: Zorane, što ja to čujem, sutra daješ ostavku?

Butković: Zorane, što ja to čujem, sutra daješ ostavku?

SEEbiz 11.04.2024
ZAGREB - Ministar Oleg Butković ponovno se oglasio na Facebooku, a njegovu objavu prenosimo u cijelosti. “Dobro jutro Zorane, što ja to čujem? SUTRA DAJEŠ OSTAVKU!! Panika, ha? Kampanja ti je u rasulu, krčmar (kako me posprdno zoveš) razotkrio te… »

Vesti dana »