Povezane vesti

Žestok okršaj pred kamerama! Susreli se oči u oči nakon pze, Goca mu sasula sve u lice: Sad ću da ti objasnim

Žestok okršaj pred kamerama! Susreli se oči u oči nakon pze, Goca mu sasula sve u lice: Sad ću da ti objasnim

Mondo 11.04.2024
Goca Tržan i Filip Marinkov Filarri susreli su se "oči u oči" nakon Pesme za Evroviziju, a pevačica mu je pred kamera očitala lekciju. Goca Tržan i Filip Marinkov Filarri susreli su se "oči u oči" nakon Pesme za Evroviziju, a pevačica mu je pred… »
Goca Tržan i Fillari u žestokoj raspravi pred kamerama zbog nule na Pesmi za Evroviziju (VIDEO)

Goca Tržan i Fillari u žestokoj raspravi pred kamerama zbog nule na Pesmi za Evroviziju (VIDEO)

Svet plus 11.04.2024
Goca Tržan i Fillari sreli su se na jednom događaju, gde su pred kamerama pokušali da reše sukob koji je među njima nastao nakon Pesme za Evropiziju, kada je pevačica svom mlađem kolegi dala nula bodova. Njen potez veoma je razljutio mladog… »
(Video) Potpuni haos pred kamerama: Žestok obračun Filarija i Goce Tržan, pevačica mu odbrusila: "Uvredio si me, ne smeš…

(Video) Potpuni haos pred kamerama: Žestok obračun Filarija i Goce Tržan, pevačica mu odbrusila: "Uvredio si me, ne smeš…

Blic 11.04.2024
Pevač Filari i pevačica Goca Tržan sreli su se juče na "Beogradskom proleću" prvi put nakon "Beovizije 2024". Pevačica tada Filariju nije dala nijedan poen, a tada je između ostalog rekao: " Ne znam da li se ovde radi o ličnom problemu sa mnom… »
(Video) Pokačili se Goca Tržan i Filari: Pala žestoka svađa tokom snimanja, pljuštale teške reči

(Video) Pokačili se Goca Tržan i Filari: Pala žestoka svađa tokom snimanja, pljuštale teške reči

Dnevnik 11.04.2024
Tokom najave festivala "Beogradsko proleće" u MTS Dvorani došlo je do sukoba između Goce Tržan i Filipa Marinkova Filarija. Ovaj pevač i tiktoker prvi put se susreo sa koleginicom nakon što joj je zamerio nula poena dobijenih na "Pesmi za… »
Žestok okršaj Goce Tržan i Filarija pred kamerama: „Bio si bezobrazan i naveo moje ime, a nisi pogodio nijedan stih“

Žestok okršaj Goce Tržan i Filarija pred kamerama: „Bio si bezobrazan i naveo moje ime, a nisi pogodio nijedan stih“

Nova 11.04.2024
Pevač Filarri učestvovao je na PZE i u prvoj polufinalnoj večeri predstavio se numerom "Ko je ta žena". Međutim, on nije uspeo da se plasira u polufinale, a nakon toga se oglasio i istakao da su mu „slomljena krila“ jer žiri „nije razumeo… »
"Nemamo šta da rešavamo, samo te molim..." Skandal usred snimanja: Goca i Filari se žestoko pokačili: Sasula mu sve u lice

"Nemamo šta da rešavamo, samo te molim..." Skandal usred snimanja: Goca i Filari se žestoko pokačili: Sasula mu sve u lice

Kurir 11.04.2024
Na najavi festivala "Beogradsko proleće" u MTS Dvorani došlo je do sukoba između Goce Tržan i Filipa Marinkova Filarija. Naime, mladi pevač i tiktoker prvi put se susreo sa koleginicom nakon što joj je zamerio nula dobijenih poena na "Pesmi za… »

Vesti dana »