Povezane vesti
Posle dva odlaganja Rusija lansirala raketu “Angara-A5”
N1 Info 11.04.2024
Rusija je danas, posle dva odlaganja prethodnih dana, lansirala raketu “Angara-A5” sa novog Kosmodroma "Vostočni", na Dalekom Istoku. Nekoliko minuta posle lansiranja, „Angara“ je, leteći brzinom većom od 25.000 kilometara na sat, ušla u atmosferu… »
VIDEO: Ruska raketa konačno poletela u svemir
Radio 021 11.04.2024
Rusija je danas, posle dva odlaganja prethodnih dana, lansirala raketu "Angara-A5" sa novog Kosmodroma Vostočni, na Dalekom Istoku. Nekoliko minuta posle lansiranja, "Angara" je, leteći brzinom većom od 25.000 kilometara na sat, ušla u atmosferu, javlja… »
Vesti dana »

Oglasile se svekrva i majka Aleksandre Prijović: Podelile istu objavu nakon što su dobile unuku FOTO
Nova pre 57 minutajoš 30 povezanih

Kina prikazala moćnu JL-3: Nova nuklearna raketa za lansiranje sa podmornica može da pogodi SAD i Evropu i već je u službi (video)
Večernje novosti pre 1 satjoš 61 povezana

Na samom startu zahtevala jednu stvar: Prepucavala se s Karleušom, a u Pinkovim zvezdama se sve čulo na snimku
Mondo pre 3 satajoš 31 povezana