Povezane vesti

Dragana Mirković skoro 15 godina nije govorila sa ovim pevačem: „Ujela me je za srce nekoliko puta“

Dragana Mirković skoro 15 godina nije govorila sa ovim pevačem: „Ujela me je za srce nekoliko puta“

Nova 11.04.2024
Pevačica Dragana Mirković je iznenadila javnost svojim saopštenjem da se razvodi od Tonija Bijelića nakon 24 godine skladnog braka. Pevačici su brojne kolege pružile podršku, jer je gotovo svi cene i poštuju zbog iskrenosti i velikog srca koje… »
Podelila lepe vesti: Dragana Mirković objavila fotografiju sa ovim momkom i istakla šta će se dešavati dalje (foto)

Podelila lepe vesti: Dragana Mirković objavila fotografiju sa ovim momkom i istakla šta će se dešavati dalje (foto)

Večernje novosti 11.04.2024
FOLK ZVEZDA Dragana Mirković podelila je sa javnošću je novu odluku na svom Instagramu. Foto: Damir Dervišagić Dragana je odučila da se vrati poslu, te je najavila duetsku pesmu sa kolegom Ivanom Zakom, koju će pratiti spot. A post shared by… »
"Moj sin, moj ponos": Evo čime se bavi naslednik Dragane Mirković i Tonija Bijelića: Pevačica došla da ga podrži: "Marko…

"Moj sin, moj ponos": Evo čime se bavi naslednik Dragane Mirković i Tonija Bijelića: Pevačica došla da ga podrži: "Marko…

Blic 11.04.2024
Dragana Mirković našla se u centru skandala kada je saopštila da se nakon više od dve decenije razvodi od svog supruga Tonija Bijelića, sa kojim ima ćerku i sina. Iako su se oboje naslednika Dragana i Toni dugo držali podalje od očiju javnosti… »
Dragana Mirković saopštila lepe vesti! Podelila fotku sa ovim momkom, pa najavila šta će se dešavati u budućnosti

Dragana Mirković saopštila lepe vesti! Podelila fotku sa ovim momkom, pa najavila šta će se dešavati u budućnosti

Kurir 11.04.2024
Pevačica Dragana Mirković saopštila je novu odluku javno na svom Instagram profilu. Naime, folk diva je podelila lepe vesti sa svojim pratiocima. Ona je donela veliku odluku, te je odlučila da je podeli javno. Dragana je rešila da se vrati poslu, te… »
"Kad srce: Stane..." Novo oglašavanje Dragane Mirković u jeku razvoda od Tonija Bijelića, donela je veliku odluku: "Dragi…

"Kad srce: Stane..." Novo oglašavanje Dragane Mirković u jeku razvoda od Tonija Bijelića, donela je veliku odluku: "Dragi…

Blic 11.04.2024
Muzička zvezda Dragana Mirković prošlog meseca je priznala da se razvodi od supruga Tonija Bijelića, posle 24 godine braka, a navela je da već tri godine ne žive zajedno. Njihovi naslednici, sin Marko i ćerka Manuela, ostali su sa pevačicom u… »
Dragana Mirković sa ovim kolegom godinama nije pričala: Bili su nerazdvojni, a onda je usledila žestoka svađa: "Ujela me za…

Dragana Mirković sa ovim kolegom godinama nije pričala: Bili su nerazdvojni, a onda je usledila žestoka svađa: "Ujela me za…

Blic 11.04.2024
Dragana Mirković našla se u centru skandala kada je saopštila da se nakon više od dve decenije razvodi od svog supruga Tonija Bijelića. Brojne kolege sa estrade pružile su Dragani podršku, a iako bi se reklo da je danas sa svima u dobrim odnosima… »

Vesti dana »