Povezane vesti

" Stanislavu ništa nije sveto, dala sam mu krov nad glavom, on je bez mozga " Krofakova bivša javno iznela sav prljav veš

" Stanislavu ništa nije sveto, dala sam mu krov nad glavom, on je bez mozga " Krofakova bivša javno iznela sav prljav veš

Kurir 11.04.2024
Miona Jovanović, ušla je u " Elitu" kao srećno zaljubljena devojka, stalno se hvaleći kako je u vezi sa poznatim hrvatskim MMA borcem. Ona je nakon toga vremenom počela da baca oko na poznatom repera i dugogodišnjeg rijaliti igrača Nenada Aleksića… »
"Stanislav me je tukao, nisam ga prijavila zbog ćerke" Bivša Krofakova žena više neće da ćuti, rešila da otkrije sav…

"Stanislav me je tukao, nisam ga prijavila zbog ćerke" Bivša Krofakova žena više neće da ćuti, rešila da otkrije sav…

Kurir 11.04.2024
Region mesecima trese situacija u kojoj se našla aktuelni učesnik "Elite" i hrvatski MMA borac, Stanislav Krofak, kada je svoju devojku, takođe aktuelnu učesnicu rijalitija Mionu Jovanović, dopratio u karantin pred ulazak u isti, ni ne sluteći da… »
"Stanislav je prebio ženu, krao..." Šokantne tvrdnje na račun učesnika Elite, njegova bivša sve potvrdila!

"Stanislav je prebio ženu, krao..." Šokantne tvrdnje na račun učesnika Elite, njegova bivša sve potvrdila!

Alo 11.04.2024
Bivša supruga potvrdila da je Stanislav bio nasilan prema njoj. Stanislav Krofak ušao je u Elitu kao bivši dečko Mione Jovanović. Međutim, Stanislav u Beloj kući nije mnogo gubio vreme, pa je brzo smuvao Maju Marinković sa kojom je već nekoliko… »
"Prebio ženu, krao i snimao klinke skrivenim kamerama" Muž bivše žene Stanislava Krofaka izneo skandalozne detalje, ovo je…

"Prebio ženu, krao i snimao klinke skrivenim kamerama" Muž bivše žene Stanislava Krofaka izneo skandalozne detalje, ovo je…

Kurir 11.04.2024
Stanislav Krofak ušao je u "Elitu" kao bivši dečko Mione Jovanović, a razlog njegovog učestvovanja u Pinkovom rijalitiju je to što se njegova sada već bivša devojka zbližila, a potom i uplovila u vezu sa Nenadom Aleksićom Ša. Međutim… »

Vesti dana »