Povezane vesti

Ispovest majke ukradene bebe za kurir: Rekli su mi da je umrla, tražila sam DNK, a doktorka mi je oštro rekla: Šta će vam…

Ispovest majke ukradene bebe za kurir: Rekli su mi da je umrla, tražila sam DNK, a doktorka mi je oštro rekla: Šta će vam…

Kurir 11.04.2024
Afera krađa beba odavno potresa ove prostore. Navodno su, naročito 80-ih godina prošlog veka, deca masovno nestajala iz porodilišta. Upravo to je bila tema današnje emisije "Ni 5 ni 6" u kojoj su na ovu temu govorile Ana Pejić, Vojvođansko… »
Šokantna ispovest majke koja tvrdi da su joj ukrali bebu: U sanduku moje navodno preminule bebe samo flaša soka

Šokantna ispovest majke koja tvrdi da su joj ukrali bebu: U sanduku moje navodno preminule bebe samo flaša soka

Kurir 11.04.2024
Afera krađa beba odavno potresa ove prostore. Navodno su, naročito 80-ih godina prošlog veka, deca masovno nestajala iz porodilišta. Upravo to je tema današnje emisije "Ni 5 ni 6" sa Jovanom Grgurević u kojoj će pokušati da nađe odgovore na mnoga… »
Šokantna ispovest majke koja tvrdi da su joj ukrali bebu: U sanduku moje navodno preminule bebe samo flaša soka

Šokantna ispovest majke koja tvrdi da su joj ukrali bebu: U sanduku moje navodno preminule bebe samo flaša soka

Mondo 11.04.2024
Afera krađa beba odavno potresa ove prostore. Navodno su, naročito 80-ih godina prošlog veka, deca masovno nestajala iz porodilišta. Afera krađa beba odavno potresa ove prostore. Navodno su, naročito 80-ih godina prošlog veka, deca masovno… »

Vesti dana »