Povezane vesti

Kusturica: Moj sledeći film „Inženjer lakih šetnji” snimaću u Rusiji

Kusturica: Moj sledeći film „Inženjer lakih šetnji” snimaću u Rusiji

Politika 11.04.2024
Reditelj Emir Kusturica najavio je danas svoju retrospektivu od 15. do 26. aprila u MTS dvorani, i da će predstojeći film nazvan „Inženjer lakih šetnji” snimati u Rusiji. Kusturica je na konferenciji za novinare u MTS dvorani rekao da se na… »
Ja sam poljoprivrednik! Imam voćnjake, krave i svinje: Emir Kusturica našao svoju oazu mira na selu "Mogu da uradim 60…

Ja sam poljoprivrednik! Imam voćnjake, krave i svinje: Emir Kusturica našao svoju oazu mira na selu "Mogu da uradim 60…

Kurir 11.04.2024
Opus filmova Emira Kusturice biće prikazan od 15. do 26. aprila u sali Filmskog centra Srbije u MTS dvorani u Beogradu. Prvog dana domaću publiku očekuje i besplatna projekcija integralne verzije filma "Andergraund" ("Podzemlje"), koji je nedavno… »
Retrospektiva filmova Emira Kusturice u mts Dvorani: Živimo u veku laži, zato je „Podzemlje“ i dalje aktuelno

Retrospektiva filmova Emira Kusturice u mts Dvorani: Živimo u veku laži, zato je „Podzemlje“ i dalje aktuelno

Nova 11.04.2024
Reditelj Emir Kusturica najavio je retrospektivu njegovih filmova od 15. do 26. aprila u MTS dvorani, a tim povodom najavio i predstojeće ostvarenje "Inženjer lakih šetnji" koji će snimati u Rusiji, a biće inspirisano romanom Dostojevskog "Zločin i… »
Premijera integralne verzije “Podzemlja”od 312 minuta Emira Kusturice: "Mislio sam da od ovoga nikad neće biti film"

Premijera integralne verzije “Podzemlja”od 312 minuta Emira Kusturice: "Mislio sam da od ovoga nikad neće biti film"

Blic 11.04.2024
Filmovi Emira Kusturice biće prikazani od 15. do 26. aprila u sali Filmskog centra Srbije u MTS dvorani. U ponedeljak od 17 časova očekuje nas srpska premijera integralne verzije filma “Podzemlje” (312 minuta). Na programu će biti i ostvarenja… »
Kusturica najavio film na kojem radi pet godina, snimaće se u Rusiji

Kusturica najavio film na kojem radi pet godina, snimaće se u Rusiji

B92 11.04.2024
Reditelj Emir Kusturica najavio je danas svoju retrospektivu od 15. do 26. aprila u MTS dvorani i da će predstojeći film nazvan "Inženjer lakih šetnji" snimati u Rusiji. Kusturica je na konferenciji za novinare u MTS dvorani rekao da se na scenariju… »

Vesti dana »