Povezane vesti
Počela prijava za besplatne udžbenike
Politika 11.04.2024
Pravo na školske knjige o trošku države od ove godine imaju i učenici osnovnih škola koji boluju od retkih bolesti, koji ostvaruju pravo na tuđu negu i pomoć, kao i đaci iz porodica sa jednim roditeljem. Ministarstvo prosvete i ove godine obezbeđuje… »
Počelo prijavljivanje za besplatne udžbenike Ministarstva prosvete: Ko ima pravo na njih, kako se dodeljuju?
Euronews 11.04.2024
Ministarstvo prosvete za narednu školsku godinu proširilo je listu kategorija učenika osnovnih škola koji imaju pravo na besplatne udžbenika. Osim đaka iz materijalno ugroženih porodica, dece sa invaliditetom, učenika koji obrazovanje stiču po IOP-u… »
Vesti dana »
Slučaj "Senjak", Kričak i policijska brutalnost: Iz tužilaštva nema odgovora zbog "zaštite predistražnog postupka"
N1 Info pre 32 minutajoš 69 povezanih
Nastavak suđenja za Generalštab: Državna sekretarka se ne seća ključnog sastanka sa Selakovićem, ali se seća sa Nenadićem
N1 Info pre 17 minutajoš 27 povezanih
Izdavaće se hitna upozorenja 1 do 2 časa unapred, oglasio se RHMZ! Prete grmljavinske oluje i grad: evo i kada
Telegraf pre 1 satjoš 41 povezana




