Povezane vesti

Zoran Milanović odbacio spekulacije da će u petak da podnese ostavku na mesto predsednika

Zoran Milanović odbacio spekulacije da će u petak da podnese ostavku na mesto predsednika

N1 Info 11.04.2024
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović odbacio je spekulacije da će u petak da podnese ostavku na tu funkciju. „Do (parlamentarnih) izbora je nedelju dana, rekao sam sve što sam imao o tome, bilo bi to vrlo neodgovorno i neinteligentno jer imam posla s… »
Milanović odbacio spekulacije da će sutra da podnese ostavku

Milanović odbacio spekulacije da će sutra da podnese ostavku

Novi magazin 11.04.2024
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović odbacio je danas spekulacije da će u petak da podnese ostavku na tu funkciju. "Do (parlamentarnih) izbora je nedelju dana, rekao sam sve što sam imao o tome, bilo bi to vrlo neodgovorno i neinteligentno jer imam… »
"Neka nastavi da se konsultuje sa kravom": Milanović demantovao navode da će podneti ostavku

"Neka nastavi da se konsultuje sa kravom": Milanović demantovao navode da će podneti ostavku

Večernje novosti 11.04.2024
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović negirao je danas da će podneti ostavku na poziciju šefa države, kako je to na društvenim mrežama najavio potpredsednik aktuelne vlade i ministar mora Oleg Butković. Zoran Milanović, Foto Tanjug - On (Butković)… »
Konsultacije s kravom, politička farsa u Hrvatskoj

Konsultacije s kravom, politička farsa u Hrvatskoj

Politika 11.04.2024
Hrvatski predsednik Zoran Milanović negirao je danas da će podneti ostavku na poziciju šefa države, kako je to na društvenim mrežama najavio potpredsednik aktuelne vlade i ministar mora Oleg Butković. "On (Butković) je lažov. Taj čovek laže. I… »
Milanović: Otkud vam ta ideja da ću ja dati ostavku?

Milanović: Otkud vam ta ideja da ću ja dati ostavku?

B92 11.04.2024
Predsednik Hrvatske izjavio je da ne namerava da podnese ostavku na funkciju koju obavlja, zbog toga što se kandidovao na predstojećim parlamentarnim izborima. Obraćajući se danas medijima Milanović je odmah komentarisao objavu potpredsednika… »

Vesti dana »