Povezane vesti

Sa 17 godina sam ušla u ovu kuću, a sada iz nje izlazim: Tijana Prica šokirala odlukom

Sa 17 godina sam ušla u ovu kuću, a sada iz nje izlazim: Tijana Prica šokirala odlukom

Story 11.04.2024
Posle 17 godina rada Tijana Prica napustila je „Pink”. Vest o tome da je odlučila da završi gotovo dvodecenijsku saradnju sa ovom televizijom, Tijana je podelila na svom Instagramu. - Sa 17 godina sam ušla u ovu kuću, 17 godina kasnije izlazim iz… »
Tijana Prica napustila je televiziju Pink (FOTO)

Tijana Prica napustila je televiziju Pink (FOTO)

Svet plus 11.04.2024
Voditeljka emisije "Premijera" Tijana Prica napustila je televiziju Pink, odnosno dala je otkaz, a ova vest iznenadila je mnoge. Tijana je posle sedamnaest godina odlučila da napusti mesto voditeljke na televiziji Pink, a na društvenoj mreži Instagram… »
Voditeljka "premijere" više nije na pinku: Tijana Prica 17 godina bila deo ružičastog jata - Sada se oglasila (foto)

Voditeljka "premijere" više nije na pinku: Tijana Prica 17 godina bila deo ružičastog jata - Sada se oglasila (foto)

Večernje novosti 11.04.2024
TIJANA PRICA saopštila je danas da više nije deo ružičaste televizije. Foto: Printskrin Jutjub/Emisija Premijera Voditeljka je na svom Instagram profilu objavila niz fotografija i opisala svojih 17 godina rada na televiziji. A post shared by Tijana… »
Poznata voditeljka više nije deo Pinka, od kolega se oprostila emotivnom porukom: "Sa 17 godina sam ušla u ovu kuću"

Poznata voditeljka više nije deo Pinka, od kolega se oprostila emotivnom porukom: "Sa 17 godina sam ušla u ovu kuću"

Blic 11.04.2024
Voditeljka televizije Pink Tijana Prica saopštila je da više nije deo ružičaste televizije. Ona se oglasila na svom Instagram profilu, te otkrila da je zahvalna na svemu što je prošla na ovoj televiziji i iskazala punu zahvalnost. - Sa 17 godina sam… »
Voditeljka "premijere" više nije na pinku! Tijana Prica 17 godina bila deo ružičastog jata: Zahvalna na svemu što sam tamo…

Voditeljka "premijere" više nije na pinku! Tijana Prica 17 godina bila deo ružičastog jata: Zahvalna na svemu što sam tamo…

Kurir 11.04.2024
Voditeljka televizije Pink Tijana Prica saopštila je danas da više nije deo ružičaste televizije. Voditeljka je na svom Instagram profilu objavila niz fotografija i opisala svojih 17 godina rada na televiziji. - Sa 17 godina sam ušla u ovu kuću, 17… »
Voditeljka dala otkaz na pink televiziji! Oglasila se na mrežama - "Došla sam ovde u 17, celu sebe sam dala"

Voditeljka dala otkaz na pink televiziji! Oglasila se na mrežama - "Došla sam ovde u 17, celu sebe sam dala"

Mondo 11.04.2024
Tijana je poslednjih godina vodila emisiju "Premijera - vikend specijal" Tijana je poslednjih godina vodila emisiju "Premijera - vikend specijal" Tijana Prica, voditeljka "Premijere", saopštila je da više nije deo ružičaste televizije. "Sa 17 godina… »
Voditeljka Pinka saopštila da odlazi posle 17 godina: "Izlazim iz ove kuće zahvalna na svemu"

Voditeljka Pinka saopštila da odlazi posle 17 godina: "Izlazim iz ove kuće zahvalna na svemu"

Telegraf 11.04.2024
Tijana je poslednjih godina vodila emisiju "Premijera" Tijana Prica, voditeljka "Premijere", saopštila je da više nije deo ružičaste televizije. - Sa 17 godina sam usla u ovu kuću, 17 godina kasnije izlazim iz nje zahvalna na svemu što sam na ovoj… »

Vesti dana »