Povezane vesti

Misteriozni dvorac na pet spratova okružen lekovitim izvorima usred guste šume

Misteriozni dvorac na pet spratova okružen lekovitim izvorima usred guste šume

Glas Zapadne Srbije 11.04.2024
Čajetina - Iako mnogi Zlatibor vezuju za sam centar i Kraljev trg, u okolini ove planinske lepotice kriju se pravi dragulji koje vredi posetiti i obići. Jedan takav ušuškao se duboko u šumi u selu Rožanstvo. Misteriozni, napušteni zamak oduševi… »
Tošina banja krije se u selu Rožanstvo: Ušuškani dvorac u šumi, propada od kada je vlasnik umro

Tošina banja krije se u selu Rožanstvo: Ušuškani dvorac u šumi, propada od kada je vlasnik umro

Telegraf 11.04.2024
"Taj Toša išao je ispred svog vremena, bio je bogat i tih sedamdesetih godina shvatio je da turizam na Zlatiboru može još više da se razvije", kaže meštanin. Iako mnogi Zlatibor vezuju za sam centar i Kraljev trg, u okolini ove planinske lepotice… »
Misteriozni dvorac na pet spratova i okružen lekovitim izvorima usred srpske šume: Toša sa Zlatibora godinama je gradio…

Misteriozni dvorac na pet spratova i okružen lekovitim izvorima usred srpske šume: Toša sa Zlatibora godinama je gradio…

RINA 11.04.2024
Misteriozni dvorac na pet spratova i okružen lekovitim izvorima usred srpske šume: Toša sa Zlatibora godinama je gradio velelepno zdanje, planirano banjsko lečilište sada zarasta u korov (FOTO) Čajetina - Iako mnogi Zlatibor vezuju za sam centar i… »

Vesti dana »