Povezane vesti

Ja da ispadnem jadnica? Ne dolazi u obzir! Pevačica progovorila o raskidu s Ivanom Bosiljčićem

Ja da ispadnem jadnica? Ne dolazi u obzir! Pevačica progovorila o raskidu s Ivanom Bosiljčićem

Mondo 11.04.2024
Pevačica Jelena Tomašević uživa u skladnom braku s glumcem Ivanom Bosiljčićem, s kojim ima ćerku. Pevačica Jelena Tomašević uživa u skladnom braku s glumcem Ivanom Bosiljčićem, s kojim ima ćerku Pevačica Jelena Tomašević udata je za… »
„Ja da ispadnem jadnica? Ne dolazi u obzir“: Jelena Tomašević o raskidu sa Ivanom Bosiljčićem i onome što je odbila da…

„Ja da ispadnem jadnica? Ne dolazi u obzir“: Jelena Tomašević o raskidu sa Ivanom Bosiljčićem i onome što je odbila da…

Nova 11.04.2024
Pevačica Jelena Tomašević i glumac Ivan Bosiljčić važe za jedan od najlepših parova sa domaće javne scene. Pevačica je svojevremeno ispričala zanimljivu anegdotu vezanu za svoju pesmu „Da mi je da mi se vrati“, koja joj je ponuđena u… »
"Ja da ispadam jadnica? Ne dolazi u obzir" Jelena Tomašević o raskidu sa Ivanom Bosiljčićem i onome što je odbila da uradi…

"Ja da ispadam jadnica? Ne dolazi u obzir" Jelena Tomašević o raskidu sa Ivanom Bosiljčićem i onome što je odbila da uradi…

Blic 11.04.2024
Pevačica Jelena Tomašević i glumac Ivan Bosiljčić važe za jedan od najlepših parova sa domaće javne scene. Pevačica je svojevremeno ispričala zanimljivu anegdotu vezanu za svoju pesmu "Da mi je da mi se vrati", koja joj je ponuđena u periodu… »

Vesti dana »