Povezane vesti

Đoković: Pobedu posvećujem „orkestru”

Đoković: Pobedu posvećujem „orkestru”

Politika 11.04.2024
Srpski teniser Novak Đoković posvetio je današnju pobedu u osmini finala mastersa u Monte Karlu "orkestru", odnosno navijačima koji su mu zviždali tokom meča protiv Lorenca Musetija. Đoković je u objavi na društvenim mrežama sarkastično napisao… »
Rud protiv Ambera u četvrtfinalu Monte Karla

Rud protiv Ambera u četvrtfinalu Monte Karla

Sportski žurnal 11.04.2024
Hurkač i Sonego eliminisani. Norveški teniser Kasper Rud plasirao se večeras u finale mastersa u Monte Karlu, pošto je u dva seta pobedio osmog tenisera svet Poljaka Huberta Hurkača 6:4, 6:2. Rud, 10. teniser na ATP listi do pobede je stigao posle… »
Dirigent Nole „pecnuo“ publiku: Pobedu posvećujem orkestru

Dirigent Nole „pecnuo“ publiku: Pobedu posvećujem orkestru

Sportski žurnal 11.04.2024
Novak Đoković danas je u Monte Karlu pobedio Lorenca Muzetija. Srpski teniser Novak Đoković posvetio je današnju pobedu u osmini finala mastersa u Monte Karlu "orkestru", odnosno navijačima koji su mu zviždali tokom meča protiv Lorenca Muzetija… »
Novak žestoko pecnuo navijače: Prvi reket sveta poslao brutalnu poruku publici! (foto)

Novak žestoko pecnuo navijače: Prvi reket sveta poslao brutalnu poruku publici! (foto)

Hot sport 11.04.2024
Zasluženo. Najbolji teniser sveta, Novak Đoković pobedio je Lorenca Musetija rezultatom 2:0 (7:5/6:3) i plasirao se u četvrtfinale turnira u Monte Karlu. Borio se sprski as tokom čitavog susreta sa ogromnom vrućinom, ali je imao posebnu bitku sa… »
Đoković objavom prozvao navijače u Monte Karlu FOTO

Đoković objavom prozvao navijače u Monte Karlu FOTO

B92 11.04.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković oglasio se na društvenim mrežama posle pobede nad Lorencom Musetijem. Nije bilo lako srpskom igraču da se revanšira Italijanu za prošlosezonski poraz u Monte Karlu. Borio se sa vrućinom, rivalom, ali i… »
Rud "preslišao" Hurkača - zakazano poslednje četvrtfinale Monte Karla

Rud "preslišao" Hurkača - zakazano poslednje četvrtfinale Monte Karla

B92 11.04.2024
Kasper Rud - Igo Amber. To je poslednji četvrtfinalni par Mastersa u Monte Karlu. Norvežanin je neočekivano lako došao do najboljih osam, ubedljivim trijumfom nad Hubertom Hurkačom. Rud je slavio sa 6:4, 6:2 posle samo 74 minuta igre. U prvom setu… »
"Dirigent" Novak imao posebnu poruku za "orkestar" iz Monte Karla!

"Dirigent" Novak imao posebnu poruku za "orkestar" iz Monte Karla!

Sportske.net 11.04.2024
Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković se posle pet godina plasirao u četvrtfinale mastersa u Monte Karlu. Đoković je danas u osmini finala savladao Italijana Lorenca Muzetija i revanširao mu se za poraz od prošle godine. Đoković je tokom… »
Đoković nakon trijumfa nad musetijem Pobedu posvećujem „orkestru”

Đoković nakon trijumfa nad musetijem Pobedu posvećujem „orkestru”

Dnevnik 11.04.2024
MONTE KARLO: Srpski teniser Novak Đoković posvetio je današnju pobedu u osmini finala mastersa u Monte Karlu "orkestru", odnosno navijačima koji su mu zviždali tokom meča protiv Lorenca Musetija. Đoković je u objavi na društvenim mrežama… »
Novak provokatorima posvetio pobedu! Srbin priznao da se mučio: Ne tražim problem, ali ako to rade...

Novak provokatorima posvetio pobedu! Srbin priznao da se mučio: Ne tražim problem, ali ako to rade...

Mondo 11.04.2024
Novak Đoković posvetio je pobedu provokatorima... Novak Đoković posvetio je pobedu provokatorima... Novak Đoković mučio se u trećem kolu Monte Karla, ali je na kraju uspeo da se izvuče i da pobedi Lorenca Musetija (7:5, 6:3). Mnogo problema imao… »
Dva meča u danu, nema problema: Rune u četvrtfinalu

Dva meča u danu, nema problema: Rune u četvrtfinalu

Sport klub 11.04.2024
Holger Rune je uspeo da savlada i drugu prepreku u danu, posle trilera i tri i po sata igre je bio bolji od Grigora Dimitrova rezultatom 2:1 (7:6, 3:6, 7:6). Poveo je Rune u prvom setu uz brejk prednosti, ali nije bio dovoljno smiren kada je servirao za… »
Amber poslednji četvrtfinalista Monte Karla!

Amber poslednji četvrtfinalista Monte Karla!

Sportske.net 11.04.2024
Poslednji četvrtfinalista mastersa u Monte Karklu je Francuz Ugo Amber. On je večeras pobedio Italijana Lorenca Sonega sa 2:1 po setovima 5:7, 6:3, 6:1. Ember, 15. igrač sveta, do pobede nad 57. igračem na ATP listi je stigao posle dva sata i 53… »
Đoković nasmejao sve: Nole uporedio Monte Karlo i beogradski javni prevoz! (video)

Đoković nasmejao sve: Nole uporedio Monte Karlo i beogradski javni prevoz! (video)

Hot sport 11.04.2024
Urnebesno. Najbolji teniser sveta, Novak Đoković pobedio je Lorenca Musetija rezultatom 2:0 (7:5/6:3) i plasirao se u četvrtfinale turnira u Monte Karlu. Tokom susreta Nole je imao razmirica sa publikom koja mu je zvižadala, a on je bio ponovo u ulozi… »
Svet priča o Novakovim mukama u Monte Karlu FOTO

Svet priča o Novakovim mukama u Monte Karlu FOTO

B92 11.04.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković imao je probleme sa vrućinom u Monte Karlu. Poznato je da srpski as neretko teško podnosi ovakve uslove, ali ovog popodneva u Monaku to je bilo očigledno. Bilo je više pokazatelja da se Novak ne oseća prijatno… »
Siner protiv Runea u četvrtfinalu Monte Karla

Siner protiv Runea u četvrtfinalu Monte Karla

Sportski žurnal 11.04.2024
Italijanski teniser rutinskom pobedom do četvrtfinala Monte Karla. Drugi teniser sveta Italijan Janik Siner plasirao se danas u četvrtfinale mastersa u Monte Karlu, pošto je u dva seta pobedio Nemca Jan-Lenarda Štrufa 6:4, 6:2. On je do pobede nad 25… »
Runeu meč turnira, Rud lako do četvrtfinala!

Runeu meč turnira, Rud lako do četvrtfinala!

Sportske.net 11.04.2024
Dvojica Skandinavaca, Danac Holger Rune i Norvežanin Kasper Rud, plasirali su se u četvrtfinale mastersa u Monte Karlu na dva poptuno drugačija načina. Rune je posle ogromne drame u spektakularnom meču koji je trajao maratonskih tri i po sata… »
Đoković: Još uvek nisam na najboljem nivou, ali sam zadovoljan pobedom protiv Muzetija

Đoković: Još uvek nisam na najboljem nivou, ali sam zadovoljan pobedom protiv Muzetija

Radio 021 11.04.2024
Novak Đoković rekao je da još uvek nije na najboljem nivou, ali da je zadovoljan današnjom pobedom protiv Italijana Lorenca Muzetija i da se raduje novom izazovu na mastersu u Monte Karlu. "Mislim da nisam još uvek na svom naboljem nivou, ali danas… »
Đoković: "Još nisam na najboljem nivou!"

Đoković: "Još nisam na najboljem nivou!"

Sportske.net 11.04.2024
Srpski teniser Novak Đoković rekao je da još nije na najboljem nivou, ali da je zadovoljan današnjom pobedom protiv Italijana Lorenca Muzetijai da se raduje novom izazovu na mastersu u Monte Karlu. "Mislim da nisam još na svom naboljem nivou, ali… »
Đoković: Još nisam na najboljem nivou, ali zadovoljan sam pobedom protiv Muzetija

Đoković: Još nisam na najboljem nivou, ali zadovoljan sam pobedom protiv Muzetija

Radio sto plus 11.04.2024
“Mislim da nisam još na svom naboljem nivou, ali danas je bio dobar test protiv sjajnog i talentovanog igrača. Izgubio sam od njega ovde prošle godine, slične su bile okolnosti. Imao sam set i prednost 4:2 mislim da mi je to bilo na umu kada sam… »

Vesti dana »