Povezane vesti

Vučić: Srbija ne menja stav po pitanju uvođenja sankcija Rusiji

Vučić: Srbija ne menja stav po pitanju uvođenja sankcija Rusiji

Politika 11.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da Srbija ne manja stav po pitanju uvođenja sankcija Rusiji i dodao da našu zemlju niti je ko ucenjivao niti može da je ucenjuje. On je na pitanje Tanjuga da li je uslov predsednika francuske… »
Predsednik jasan: Srbija ne menja stav po pitanju uvođenja sankcija Rusiji

Predsednik jasan: Srbija ne menja stav po pitanju uvođenja sankcija Rusiji

Telegraf 11.04.2024
Srbija se ponosi svojim stavom. I Srbija je mala po svojoj veličini i po broju stanovnika. Velika po svom srcu, rekao je predsednik. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da Srbija ne manja stav po pitanju uvođenja sankcija Rusiji i… »
Vučić: Laž je da me je Makron ucenjivao da uvedem sankcije Rusiji

Vučić: Laž je da me je Makron ucenjivao da uvedem sankcije Rusiji

Beta 11.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je danas da nije tačno da ga je francuski predsednik Emanuel Makron ucenjivao da uvede sankcije Rusiji i da Srbija neće menjati stav po tom pitanju. "Srbija se ponosi svojim stavom. Srbiju niko ne može da… »
Vučić: Srbija neće uvesti sankcije Rusiji - ponosi se tim stavom

Vučić: Srbija neće uvesti sankcije Rusiji - ponosi se tim stavom

Sputnik 11.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da Srbija ne manja stav po pitanju uvođenja sankcija Rusiji i dodao da našu zemlju niti je ko ucenjivao niti može da je ucenjuje. On je na pitanje da li je uslov predsednika francuske Emanuela… »
Vučić: Laž da me je Makron ucenjivao da uvedem sankcije Rusiji, Srbija se ponosi svojim stavom

Vučić: Laž da me je Makron ucenjivao da uvedem sankcije Rusiji, Srbija se ponosi svojim stavom

Radio 021 11.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je danas da nije tačno da ga je francuski predsednik Emanuel Makron ucenjivao da uvede sankcije Rusiji i da Srbija neće menjati stav po tojm pitanju. "Srbija se ponosi svojim stavom. Srbiju niko ne može da… »
Vučić: Nije tačno da me je Makron ucenjivao da uvedem sankcije Rusiji

Vučić: Nije tačno da me je Makron ucenjivao da uvedem sankcije Rusiji

N1 Info 11.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da nije tačno da ga je francuski predsednik Emanuel Makron ucenjivao da uvede sankcije Rusiji i da Srbija neće menjati stav po tom pitanju. „Srbija se ponosi svojim stavom. Srbiju niko ne može da… »
Vučić o sankcijama Rusiji: Srbija nije i neće promeniti stav, niko je neće ucenjivati

Vučić o sankcijama Rusiji: Srbija nije i neće promeniti stav, niko je neće ucenjivati

B92 11.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je navode da je francuski predsednik zahtevao da Srbija uvede sankcije Rusiji. "Makron je rekao da moramo da uvedemo sankcije Rusiji i da je to ucena. Da vam ponovim stav koji smo izneli osam dana nakon… »
Vučić: Laž je da me je Makron ucenjivao da uvedem sankcije Rusiji

Vučić: Laž je da me je Makron ucenjivao da uvedem sankcije Rusiji

Novi magazin 11.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je danas da nije tačno da ga je francuski predsednik Emanuel Makron ucenjivao da uvede sankcije Rusiji i da Srbija neće menjati stav po tom pitanju. "Srbija se ponosi svojim stavom. Srbiju niko ne može da… »

Vesti dana »