Povezane vesti

Zahvalnost Gani na podršci integritetu i suverenitetu

Zahvalnost Gani na podršci integritetu i suverenitetu

Politika 12.04.2024
Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić razgovarao je juče s ministarkom inostranih poslova i regionalne integracije Gane Širli Ajorkor Bočvej i zahvalio joj za podršku Gane teritorijalnom integritetu i suverenitetu… »
Vučić: Sa Li Mingom o izazovima koji čekaju Srbiju na međunarodnom planu

Vučić: Sa Li Mingom o izazovima koji čekaju Srbiju na međunarodnom planu

Politika 12.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa ambasadorom Narodne Republike Kine Li Mingom o pitanjima od ključnog značaja i izazovima koji čekaju Srbiju na međunarodnom planu u predstojećem periodu. „Upoznao sam ambasadora Kine sa… »
Vučić se sastao sa ministarkom spoljnih poslova Gane Širli Ajorkor Bočvej

Vučić se sastao sa ministarkom spoljnih poslova Gane Širli Ajorkor Bočvej

Politika 12.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ministarku spoljnih poslova i regionalnih integracija Republike Gane Širli Ajorkor Bočvej. „Sadržajan i prijateljski razgovor sa ministarkom Širli Ajorkor Bočvej o svim temama od značaja za… »
Dačić: Čvrste i neraskidive veze Srbije i Gane

Dačić: Čvrste i neraskidive veze Srbije i Gane

Novi magazin 12.04.2024
Srbiju i Ganu vezuju prijateljski odnosi koji formalno traju 65 godina, tokom kojih su između dve države stvorene čvrste i neraskidive veze, i na političkom planu i među građanima, izjavio je šef srpske diplomatije Ivica Dačić u Beogradu… »
Dačić i Bočvej: Srbija i Gana obeležavaju 65 godina diplomatskih ali i prijateljskih odnosa

Dačić i Bočvej: Srbija i Gana obeležavaju 65 godina diplomatskih ali i prijateljskih odnosa

RTS 12.04.2024
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić i šefica diplomatije Gane Širli Ajorkor Bočvej istakli su značaj prijateljskih odnosa dve zemlje u proteklih 65 godina. Dačić se zahvalio Gani na tome što ne priznaje jednostrano proglašenu… »
Vučić francuskom izaslaniku za Zapadni Balkan zahvalio na podršci na evropskom putu

Vučić francuskom izaslaniku za Zapadni Balkan zahvalio na podršci na evropskom putu

Danas 12.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je francuskom izaslaniku za Zapadni Balkan Reneu Trokazu zahvalio na podršci Pariza na evropskom putu Beograda. Vučić je napisao na Instagramu da je imao dobar i otvoren razgovor sa Trokazom u… »
Dačić: Hvala Gani što poštuje međunarodno pravo i ne priznaje tzv. Kosovo

Dačić: Hvala Gani što poštuje međunarodno pravo i ne priznaje tzv. Kosovo

RTV 12.04.2024
BEOGRAD - Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić poručio je danas da je Srbija zahvalna Gani na tome što poštujući međunarodno pravo i osnovne principe, sadržane u povelje Ujedinjenih nacija ne priznaje tzv. Kosovo… »
Predsednik: Dobri i otvoreni razgovori sa Trokazom o situaciji u regionu i aktuelnim geopolitičkim prilikama

Predsednik: Dobri i otvoreni razgovori sa Trokazom o situaciji u regionu i aktuelnim geopolitičkim prilikama

RTV 12.04.2024
BEOGRAD - Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas da je imao dobre i otvorene razgovore sa specijalnim izaslanikom Ministarstva spoljnih poslova Republike Francuske Reneom Trokazom o situaciji u regionu i aktuelnim geopolitičkim… »
Narodna Skupština: Brnabić razgovarala sa šefom diplomatije Gane

Narodna Skupština: Brnabić razgovarala sa šefom diplomatije Gane

RTV 12.04.2024
BEOGRAD - Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić izjavila je danas, tokom sastanka sa ministarkom inostranih poslova i regionalne integracije Republike Gane Širli Ajorkor Bočvej, da je Srbija povećala broj stipendija za studente iz Gane… »
Vučić ugostio Trokaza: "Posebno sam naglasio apsurd članstva tzv. Kosova u SE"

Vučić ugostio Trokaza: "Posebno sam naglasio apsurd članstva tzv. Kosova u SE"

B92 12.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je specijalnog izaslanika Ministarstva spoljnih poslova Republike Francuske Renea Trokaza. "Sa zadovoljstvom sa poželeo dobrodošlicu gospodinu Trokazu @francediplo sa kojim sam nastavio dobre i… »
Vučić razgovarao sa ministarkom spoljnih poslova Gane

Vučić razgovarao sa ministarkom spoljnih poslova Gane

Danas 12.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je sa sa ministarkom spoljnih poslova i regionalnih integracija Republike Gane Širli Ajorkor Bočvej imao sadržajan i prijateljski razgovor u Beogradu. Vučić je na Instagramu napisao da je sa… »
"Naglasio sam apsurd članstva takozvanog Kosova u Savetu Evrope" Vučić sa specijalnim izaslanikom MSP Francuske

"Naglasio sam apsurd članstva takozvanog Kosova u Savetu Evrope" Vučić sa specijalnim izaslanikom MSP Francuske

Kurir 12.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je specijalnog izaslanika Ministarstva spoljnih poslova Republike Francuske Renea Trokaza. - Sa zadovoljstvom sa poželeo dobrodošlicu gospodinu Trokazu sa kojim sam nastavio dobre i otvorene… »
Vučić sa francuskim izaslanikom Trokazom

Vučić sa francuskim izaslanikom Trokazom

RTS 12.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je imao dobre i otvorene razgovore sa specijalnim izaslanikom Ministarstva spoljnih poslova Republike Francuske Rene Trokazom o situaciji u regionu i aktuelnim geopolitičkim prilikama. Aleksandar… »
Vučić razgovarao sa Trokazom: Posebno sam naglasio apsurd članstva tzv. Kosova u Savetu Evrope

Vučić razgovarao sa Trokazom: Posebno sam naglasio apsurd članstva tzv. Kosova u Savetu Evrope

Euronews 12.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas da je imao dobre i otvorene razgovore sa specijalnim izaslanikom Ministarstva spolјnih poslova Republike Francuske Rene Trokazom o situaciji u regionu i aktuelnim geopolitičkim prilikama… »
Vučić: Dobre i otvoreni razgovori sa Trokazom

Vučić: Dobre i otvoreni razgovori sa Trokazom

Telegraf 12.04.2024
Predsednik Srbije je naveo da su razgovarali o situaciji u regionu, aktuelnim gepolitičkim prilikama i svim izazovima sa kojima se, kako je istakao, suočavamo na polju bezbednosti i očuvanja međunarodnog pravnog poretka. Predsednik Republike Srbije… »
Dačić: Hvala Gani što poštuje međunarodno pravo i ne priznaje tzv. Kosovo

Dačić: Hvala Gani što poštuje međunarodno pravo i ne priznaje tzv. Kosovo

Telegraf 12.04.2024
Ministar je dodao da Srbija i danas sa ponosom baštini tradicije pokreta nesvrstanih i da i dalje dobro zna uvažava i neguje različitosti. Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić poručio je danas da je Srbija zahvalna… »
Vučić se sastao sa ministarkom spoljnih poslova Gane Širli Ajorkor Bočvej

Vučić se sastao sa ministarkom spoljnih poslova Gane Širli Ajorkor Bočvej

RTV 12.04.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ministarku spoljnih poslova i regionalnih integracija Republike Gane Širli Ajorkor Bočvej. "Sadržajan i prijateljski razgovor sa ministarkom Širli Ajorkor Bočvej o svim temama od značaja… »
Vučić: Sa Li Mingom o izazovima koji čekaju Srbiju na međunarodnom planu

Vučić: Sa Li Mingom o izazovima koji čekaju Srbiju na međunarodnom planu

RTV 12.04.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa ambasadorom Narodne Republike Kine Li Mingom o pitanjima od ključnog značaja i izazovima koji čekaju Srbiju na međunarodnom planu u predstojećem periodu. "Upoznao sam ambasadora… »
Vučić sa ambasadorom Kine Li Mingom: Tražio sam podršku u borbi za istinu

Vučić sa ambasadorom Kine Li Mingom: Tražio sam podršku u borbi za istinu

Blic 12.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ambasadorom Narodne Republike Kine Li Mingom. Nakon razgovora, Vučić je naveo da je sa ambasadorom Mingom razgovarao o pitanjima od ključnog značaja i izazovima koji čekaju Srbiju na… »
Vučić razgovarao sa ministarkom spoljnih poslova Gane: Zahvalio sam na podršci teritorijalnom integritetu i suverenitetu…

Vučić razgovarao sa ministarkom spoljnih poslova Gane: Zahvalio sam na podršci teritorijalnom integritetu i suverenitetu…

Blic 12.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa ministarkom spoljnih poslova i regionalnih integracija Gane Širli Ajorkor Bočvej. - Sadržajan i prijateljski razgovor sa ministarkom Širli Ajorkor Bočvej o svim temama od značaja za naše… »
Vučić: Upoznao sam ambasadora sa licemernim inicijativama u UN, tražio sam podršku Kine FOTO

Vučić: Upoznao sam ambasadora sa licemernim inicijativama u UN, tražio sam podršku Kine FOTO

B92 12.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ambasadorom Narodne Republike Kine Li Mingom. "Sa ambasadorom Mingom o pitanjima od ključnog značaja i izazovima koji čekaju Srbiju na međunarodnom planu u predstojećem periodu… »
Vučić ugostio ministarku Gane: "Zahvalio sam se na podršci teritorijalnom integritetu i suverenitetu Srbije"

Vučić ugostio ministarku Gane: "Zahvalio sam se na podršci teritorijalnom integritetu i suverenitetu Srbije"

B92 12.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je ministarku spoljnih poslova i regionalnih integracija Republike Gane Širli Ajorkor Bočvej. On je na Instagram nalogu "Buducnostsrbijeav" kazao da su imali razgovore o svim temama koje su bitne za… »
Vučić sa ministarkom spoljnih poslova Gane

Vučić sa ministarkom spoljnih poslova Gane

RTS 12.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa ministarkom spoljnih poslova i regionalnih integracija Republike Gane Širli Ajorkor Bočvej o razvoju gobalne geopolitičke situacije i mestu dve zemlje u novom kontekstu bezbednosnih i diplomatskih… »
Vučić se sastao sa ministarkom spoljnih poslova Gane: Upoznao sam sagovornicu sa izazovima sa kojima se Srbija suočava

Vučić se sastao sa ministarkom spoljnih poslova Gane: Upoznao sam sagovornicu sa izazovima sa kojima se Srbija suočava

Euronews 12.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ministarku spoljnih poslova i regionalnih integracija Republike Gane Širli Ajorkor Bočvej. "Sadržajan i prijateljski razgovor sa ministarkom Širli Ajorkor Bočvej o svim temama od značaja za naše… »
Upoznao sam ambasadora Kine sa licemernim inicijativama u Generalnoj skupštini UN: Vučić sa Li Mingom

Upoznao sam ambasadora Kine sa licemernim inicijativama u Generalnoj skupštini UN: Vučić sa Li Mingom

Kurir 12.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ambasadorom Narodne Republike Kine Li Mingom. - Sa ambasadorom Mingom o pitanjima od ključnog značaja i izazovima koji čekaju Srbiju na međunarodnom planu u predstojećem periodu. Upoznao sam… »
Vučić: Upoznao sam ambasadora Kine sa licemernim inicijativama u Generalnoj skupštini UN

Vučić: Upoznao sam ambasadora Kine sa licemernim inicijativama u Generalnoj skupštini UN

RTS 12.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ambasadorom Narodne Republike Kine Li Mingom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na Instagramu da je sa ambasadorom Mingom razgovarao o pitanjima od ključnog značaja i izazovima… »
Vučić se sastao sa ministarkom spoljnih poslova Gane Širli Ajorkor Bočvej

Vučić se sastao sa ministarkom spoljnih poslova Gane Širli Ajorkor Bočvej

Telegraf 12.04.2024
Dodao je da su razmenili mišljenja i o razvoju gobalne geopolitičke situacije i mestu dve zemlje u novom kontekstu bezbednosnih i diplomatskih izazova. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ministarku spoljnih poslova i regionalnih… »
Predsednik Vučić primio ministarku Gane: Zahvalan na podršci teritorijalnom integritetu i suverenitetu Srbije

Predsednik Vučić primio ministarku Gane: Zahvalan na podršci teritorijalnom integritetu i suverenitetu Srbije

Kurir 12.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je ministarku spoljnih poslova i regionalnih integracija Republike Gane Širli Ajorkor Bočvej. "Sadržajan i prijateljski razgovor sa ministarkom Širli Ajorkor Bočvej o svim temama od značaja za naše… »
Vučić danas sa specijalnim izaslanikom MSP Francuske Reneom Trokazom

Vučić danas sa specijalnim izaslanikom MSP Francuske Reneom Trokazom

Blic 12.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primiće danas specijalnog izaslanika Ministarstva spoljnih poslova Republike Francuske Renea Trokaza, saopštila je Kancelarija za saradnju sa medijima predsednika Republike. Početak sastanka planiran je za 11.30… »
Vučić danas sa ministarkom spoljnih poslova Gane: Sastanak u 10.30 u zgradi Generalnog sekretarijata

Vučić danas sa ministarkom spoljnih poslova Gane: Sastanak u 10.30 u zgradi Generalnog sekretarijata

Kurir 12.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primiće danas ministarku spoljnih poslova i regionalnih integracija Gane Širli Ajorkor Bočvej. Početak sastanka najavljen je za 10.30 časova u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike, saopštila je… »
Vučić danas sa ministarkom spoljnih poslova Gane

Vučić danas sa ministarkom spoljnih poslova Gane

Telegraf 12.04.2024
Početak sastanka najavljen je za 10.30 časova. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primiće danas ministarku spoljnih poslova i regionalnih integracija Gane Širli Ajorkor Bočvej. Početak sastanka najavljen je za 10.30 časova u zgradi Generalnog… »
Vučić danas prima ambasadora Narodne Republike Kine Li Minga

Vučić danas prima ambasadora Narodne Republike Kine Li Minga

Telegraf 12.04.2024
Sastanak je najavljen za 11 časova. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa ambasadorom Narodne Republike Kine Li Mingom. Sastanak je najavljen za 11 časova u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike, saopštila… »
Vučić danas sa specijalnim izaslanikom MSP Francuske Reneom Trokazom

Vučić danas sa specijalnim izaslanikom MSP Francuske Reneom Trokazom

Telegraf 12.04.2024
Početak sastanka planiran je za 11.30 časova. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primiće danas specijalnog izaslanika Ministarstva spoljnih poslova Republike Francuske Renea Trokaza, saopštila je Kancelarija za saradnju sa medijima predsednika… »

Vesti dana »