Povezane vesti

"Nisam imala nijednu plastičnu operaciju" Bojana bila mis Crne Gore, danas izgleda bolje nego pre 20 godina!

"Nisam imala nijednu plastičnu operaciju" Bojana bila mis Crne Gore, danas izgleda bolje nego pre 20 godina!

Mondo 12.04.2024
Voditeljka Bojana Lazić otkrila da je samo stavljala hijaluron u usne. Voditeljka Bojana Lazić otkrila da je samo stavljala hijaluron u usne Bojana Lazić, voditeljka emisije "Premijera" na Pink televiziji, neretko gledaoce ostavi bez daha kada obuče… »
Voditeljka "Pinka" izgleda brutalno i tvrdi da nije imala nijednu estetsku operaciju: "Mnogi mi ne veruju"

Voditeljka "Pinka" izgleda brutalno i tvrdi da nije imala nijednu estetsku operaciju: "Mnogi mi ne veruju"

Blic 12.04.2024
Bojana Lazić danas važi za jednu od naših lepših voditeljki, a svojim izgledom redovno privlači veliku pažnju, naročitog jačeg pola. Bojana je gostujući u emisiji ''Magazin In'' jednom prilikom otkrila i da je bila mis Crne Gore. - Bila sam na… »
Voditeljka tvrdi da nije imala ni jednu estetsku operaciju: Bojana Lazić nekada izgledala potpuno drugačije: "Mnogi mi ne…

Voditeljka tvrdi da nije imala ni jednu estetsku operaciju: Bojana Lazić nekada izgledala potpuno drugačije: "Mnogi mi ne…

Kurir 12.04.2024
Bojana Lazić danas važi za jednu od atraktivnijih voditeljki, a svojim izgledom redovno privlači veliku pažnju, naročitog jačeg pola. Bojana je gostujući u emisiji ''Magazin In'' jednom prilikom otkrila i da je bila mis Crne Gore. - Bila sam na… »

Vesti dana »