Povezane vesti

Hidajet Turkoglu, turska košarkaška legenda, bavi se trgovinom oružja

Hidajet Turkoglu, turska košarkaška legenda, bavi se trgovinom oružja

Nova 12.04.2024
Jedan od najvećih trgovaca oružjem na Balkanu, koji je pod sankcijama SAD, Slobodan Tešić kaže za KRIK da mu je poznato da je nekadašnji turski košarkaš, koji vodi poreklo iz Srbije, Hidajet Turkoglu aktivan u sektoru naoružanja, ali da sa njim… »
Slobodan Tešić za KRIK: Još sam u poslu prodaje oružja, ali sam se uskladio sa sankcijama

Slobodan Tešić za KRIK: Još sam u poslu prodaje oružja, ali sam se uskladio sa sankcijama

N1 Info 12.04.2024
„Nije nužno da budem vlasnik firmi. Posle 40 godina, napravivši kontakte širom sveta, ja danas mogu da drugima otvaram vrata i pravim poslove. Ja od jedne male ili srednje firme mogu jednim pozivom da napravim da bude velika, ako joj otvorim tržiste… »
Slobodan Tešić za KRIK: I dalje sam u poslu prodaje oružja, ali sam se uskladio sa sankcijama

Slobodan Tešić za KRIK: I dalje sam u poslu prodaje oružja, ali sam se uskladio sa sankcijama

Danas 12.04.2024
„Nije nužno da budem vlasnik firmi. Posle 40 godina, napravivši kontakte širom sveta, ja danas mogu da drugima otvaram vrata i pravim poslove. Ja od jedne male ili srednje firme mogu jednim pozivom da napravim da bude velika, ako joj otvorim tržiste… »

Vesti dana »