Povezane vesti

UFC 300: Rakić rutinski „prošao vagu“, Kejla da li si to ti?

UFC 300: Rakić rutinski „prošao vagu“, Kejla da li si to ti?

Sport klub 12.04.2024
Aleksandar Rakić (32), po navici, rutinski je "prošao vagu" pred povratak u oktagon posle dve godine pauze i duel sa Jiržijem Prohaskom u zagrevanju za spektakl zvani UFC 300, koji će SK Fight eksluzivno prenositi uživo u noći između subote i… »
Aleksandar Rakić spreman kao zapeta puška - Tri prsta i neka se čuva Poljak!

Aleksandar Rakić spreman kao zapeta puška - Tri prsta i neka se čuva Poljak!

Sportske.net 12.04.2024
Srpski UFC borac Aleksandar Rakić boriće se u noći između subote i nedelje na velikom događaju u Vegasu. Nakon gotovo dve godine pauze, Aleksandar Rakić se vraća u oktagon i to na generacijskom događaju u Las Vegasu koji će okupiti najveće UFC… »
Rakić fokusiran pred UFC 300: Kad sam miran, opasan sam!

Rakić fokusiran pred UFC 300: Kad sam miran, opasan sam!

Sport klub 12.04.2024
Aleksandar Rakić, najbolji srpski MMA borac, obavlja poslednje medijske obaveze pred ceremonijalno vaganje, a kasnije i nastup na priredbi UFC 300 u Las Vegasu. U sklopu promocije ovog spektakularnog događaja, Srbin iz Beča prisustvovao je i zvaničnoj… »
Aleksandar Rakić na UFC 300: Direktan prenos na SK Fight!

Aleksandar Rakić na UFC 300: Direktan prenos na SK Fight!

Sport klub 12.04.2024
Pred nama je generacijska MMA priredba UFC 300, a na njoj učestuje i najbolji srpski borac – Aleksandar Rakić. Meč u kojem će se „Raketa“ sastati sa Jiržijem Prohaskom, nekadašnjim šampionom, održaće se između 03.00 i 04.00 po… »
Srbin na glavnoj MMA sceni - Rakić pogledom "streljao" Čeha VIDEO

Srbin na glavnoj MMA sceni - Rakić pogledom "streljao" Čeha VIDEO

B92 12.04.2024
Srpski MMA borac Aleksandar Rakić biće u centru pažnje regionalne publike tokom jubilarne UFC 300 priredbe. Preliminarni deo elitne MMA priredbe u Las Vegasu otvoriće upravo Rakićeva borba, prva posle dve godine, sa Čehom Jižrijem Prihaskom. Nih… »
Srbin vređao rivala: Ti si lažni samuraj! Aleksandar Rakić "streljao" Prohasku pred borbu godine

Srbin vređao rivala: Ti si lažni samuraj! Aleksandar Rakić "streljao" Prohasku pred borbu godine

Mondo 12.04.2024
Sve je spremno za borbu koju čeka čitava Srbija, Aleksandar Rakić ulazi u oktagon protiv Jiržija Prohaske. Sve je spremno za borbu koju čeka čitava Srbija, Aleksandar Rakić ulazi u oktagon protiv Jiržija Prohaske. Najbolji srpski MMA borac… »

Vesti dana »