Povezane vesti

Vlast ponizila Srbiju: Sa „rafalima“ ulazimo u NATO, Tanjugove laži o Paviću i Nestoroviću

Vlast ponizila Srbiju: Sa „rafalima“ ulazimo u NATO, Tanjugove laži o Paviću i Nestoroviću

Pravda 12.04.2024
Lažna Tanjugova vest je da je Aleksandar Pavić napustio poslanički klub i da Branimir Nestorović ima hrvatski pasoš, kupovina francuskih „rafala“ je ulazak Srbije u NATO na mala vrata, a ambasadori Hil i Žofre se ponašaju kao kolonijalni… »
Nestorovićev pokret izlazi na izbore u Beogradu, ovo je njihov kandidat za gradonačelnika

Nestorovićev pokret izlazi na izbore u Beogradu, ovo je njihov kandidat za gradonačelnika

Blic 12.04.2024
Pokret „Mi snaga naroda“ čiji je prvi čovek Branimir Nestorović, izaći će na raspisane beogradske izbore, a poslanik Borislav Antonijević biće kandidat za gradonačelnika. Lista će se zvati "Mi - snaga naroda - prof. dr Branimir Nestorović"… »
Nestorovićev pokret izlazi na izbore! Ovo je ime kandidata za gradonačelnika

Nestorovićev pokret izlazi na izbore! Ovo je ime kandidata za gradonačelnika

Mondo 12.04.2024
Nestorovićev pokret izlazi na izbore u Beogradu. Nestorovićev pokret izlazi na izbore u Beogradu. Pokret "Mi snaga naroda" čiji je prvi čovek Branimir Nestorović, izaći će na raspisane beogradske izbore, a poslanik Borislav Antonijević biće… »
Borislav Antonijević kandidat za gradonačelnika pokreta „Mi – snaga naroda“

Borislav Antonijević kandidat za gradonačelnika pokreta „Mi – snaga naroda“

Danas 12.04.2024
Borislav Antonijević biće kandidat za gradonačelnika na listi „Mi snaga naroda – prof. dr Branimir Nestorović“, rečeno je iz tog pokreta na konferenciji za medije u Skupštini Srbije. Pokret Mi snaga naroda, izaći će na beogradske izbore sa… »
Nestorović predstavio svog kandidata za gradonačelnika

Nestorović predstavio svog kandidata za gradonačelnika

Nova 12.04.2024
Pokret „Mi snaga naroda“, izaći će na beogradske izbore sa listom pod nazivom "Mi snaga naroda - prof. dr Branimir Nestorović", objavio je poslanik Borislav Antonijević. Na konferenciji za medije u Skupštini Srbije najavljeno je da će Borislav… »
Antonijević kandidat za gradonačelnika Beograda liste "Mi snaga naroda - prof. dr Branimir Nestorović"

Antonijević kandidat za gradonačelnika Beograda liste "Mi snaga naroda - prof. dr Branimir Nestorović"

NIN 12.04.2024
"Pokret Mi snaga naroda, izaći će na beogradske izbore sa listom pod nazivom "Mi snaga naroda - prof. dr Branimir Nestorović", objavio je poslanik Borislav Antonijević, koji će biti kandidat za gradonačelnika Beograda, najavljeno je na konferenciji… »
Nestorovićeva poslanička grupa vratila pola miliona evra za kampanju

Nestorovićeva poslanička grupa vratila pola miliona evra za kampanju

Beta 12.04.2024
Zamenica šefa poslaničke grupe "Mi - glas iz naroda prof. dr Branimir Nestorović" Jelena Pavlović izjavila je danas da je ta poslanička grupa u državni budžet vratila 60 miliona dinara (oko pola miliona evra), koje je dobila za predizbornu… »
Nestorovićev pokret vratio pola miliona evra u budžet

Nestorovićev pokret vratio pola miliona evra u budžet

Nova 12.04.2024
Pokret "Mi - Glas iz naroda" prof. dr Branimir Nestorović“, vratio je u republički budžet 60 miliona dinara sredstava koje su dobili na ime troškova izborne kampanje, rekla je za Danas Jelena Pavlović, poslanica ovog pokreta, napominjući da su… »
Mi – snaga naroda: Ambasadori u skupštini kao „kolonijalni upravnici“

Mi – snaga naroda: Ambasadori u skupštini kao „kolonijalni upravnici“

Danas 12.04.2024
Poslanik poslaničke grupe „Mi – glas iz naroda, prof. dr Branimir Nestorović“ Aleksandar Pavić ocenio je danas da je predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić ponizila parlament time što su pregovorima o izbornim uslovima prisustvovali… »
Nestorovićev pokret vratio pola miliona evra u budžet

Nestorovićev pokret vratio pola miliona evra u budžet

N1 Info 12.04.2024
Pokret „Mi - Glas iz naroda prof. dr Branimir Nestorović“, vratio je u republički budžet 60 miliona dinara sredstava koje su dobili na ime troškova izborne kampanje, rekla je za Danas Jelena Pavlović, poslanica ovog pokreta, napominjući da su… »
Nestorovićev pokret vratio pola miliona evra u budžet

Nestorovićev pokret vratio pola miliona evra u budžet

Novi magazin 12.04.2024
Pokret „Mi - Glas iz naroda prof. dr Branimir Nestorović“, vratio je u republički budžet 60 miliona dinara sredstava koje su dobili na ime troškova izborne kampanje, rekla je za Danas Jelena Pavlović, poslanica ovog pokreta, napominjući da su… »
Nestorovićev pokret vratio pola miliona evra: Samo se jednom nešto slično desilo

Nestorovićev pokret vratio pola miliona evra: Samo se jednom nešto slično desilo

Danas 11.04.2024
Pokret „Mi- Snaga naroda prof. dr Branimir Nestorović“, vratio je u republički budžet 60 miliona dinara sredstava koje su dobili na ime troškova izborne kampanje, kaže za Danas Jelena Pavlović, poslanica ovog pokreta, napominjući da su… »

Vesti dana »