Povezane vesti

Vajda iznenađen odlaskom Ivaniševića: "Čim igrač izgubi, kriv je trener"

Vajda iznenađen odlaskom Ivaniševića: "Čim igrač izgubi, kriv je trener"

Sportske.net 12.04.2024
Bivši trener Novak Đokovića Marjan Vajda, jedan od najzaslužnijih za rast Srbina u teniske visine, prokomentarisao je razlaz sa Goranom Ivaniševićem. "Nisam očekivao da će se razići, iskreno, saznao sam o svemu, kao i drugi, iz novina, tako da… »
Vajda: Moguće je da se Ivanišević umorio od pritiska

Vajda: Moguće je da se Ivanišević umorio od pritiska

Politika 12.04.2024
Nisam očekivao da će se razići, iskreno, saznao sam o svemu, kao i drugi, iz novina, tako da sam mišljenje mogao da formiram samo na osnovu tih informacija, rekao je nekadašnji trener Novaka Đokovića Marjan Vajda o raskidu saradnje srpskog tenisera… »
Vajdu iznenadio Đoković

Vajdu iznenadio Đoković

Sportski žurnal 12.04.2024
Bivši Noletov trener za prekid saradnje s Ivaniševićem „krivi” umor hrvatskog stručnjaka. Marjan Vajda je za prekid saradnje Novaka Đokovića s Goranom Ivaniševićem saznao iz medija, stoga i mišljenje formirao na osnovu novinarskih… »
Vajda odlučio da progovori: Bivši trener Novaka Đokovića bez dlake na jeziku o njegovom rastanku sa Ivaniševićem!

Vajda odlučio da progovori: Bivši trener Novaka Đokovića bez dlake na jeziku o njegovom rastanku sa Ivaniševićem!

Hot sport 12.04.2024
Vajda je napravio najveće uspehe sa Novakom Nedavni prekid saradnje između Novaka Đokovića i Gorana Ivaniševića ostavio je tenisku javnost u šoku, a mnogi su se pitali ko bi mogao da zauzme ulogu novog trenera srpskog tenisera. Sada se u diskusiju… »
''Iznenadio sam se, saznao sam iz novina!'' Vajda o rastanku Đokovića i Ivaniševića

''Iznenadio sam se, saznao sam iz novina!'' Vajda o rastanku Đokovića i Ivaniševića

Večernje novosti 12.04.2024
Nekadašnji trener Novaka Đokovića Marjan Vajda iznenađen je prekidom saradnje između Gorana Ivaniševića i srpskog tenisera. FOTO: N. Paraušić Nisam očekivao da će se razići, iskreno. Saznao sam o svemu, kao i drugi, iz novina, tako da sam… »

Vesti dana »