Povezane vesti

Rijana Ovo da obuče, vi biste je kopirali! Rada Manojlović raspametila izjavom - Samo sam ja seljanka!

Rijana Ovo da obuče, vi biste je kopirali! Rada Manojlović raspametila izjavom - Samo sam ja seljanka!

Mondo 12.04.2024
Pevačica Rada Manojlović progovorila o nesvakidašnjem stajlingu. Pevačica Rada Manojlović progovorila o nesvakidašnjem stajlingu Rada Manojlović se pre nekoliko dana na snimanju u Košutnjaku pojavila u izazovnoj haljini koja je otkrivala njenu… »
(Video): "Da se Rijana ovako obuče svi bi potrčali, a Radmila će da bude seljanka" Urnebesan snimak Rade Manojlović…

(Video): "Da se Rijana ovako obuče svi bi potrčali, a Radmila će da bude seljanka" Urnebesan snimak Rade Manojlović…

Blic 12.04.2024
Pevačica Rada Manojlović poznata je po svojoj spontanosti i dobrom humoru. Upravo u svom stilu pre nekoliko dana pojavila se na snimanju u Košutnjaku gde je sve okupljene nasmejala izjavama o svom stajlingu. Naime, Rada je pred okupljenim pripadnicima… »
"Da se Rijana ovako obuče svi bi potrčali, a Radmila je seljanka" Hit izjava pevačice nasmejala sve do suza: Potpuno sam…

"Da se Rijana ovako obuče svi bi potrčali, a Radmila je seljanka" Hit izjava pevačice nasmejala sve do suza: Potpuno sam…

Kurir 12.04.2024
Rada Manojlović poznata je po svojoj spontanosti i dobrom humoru. Upravo u svom stilu pre nekoliko dana pojavila se na snimanju u Košutnjaku gde je sve okupljene nasmejala izjavama o svom stajlingu. Naime, Rada je pred okupljenim pripadnicima sedme sile… »

Vesti dana »